Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam: két...

Melyiket válasszam: két palacsinta vagy egy krémes?

Figyelt kérdés
Ünneplünk, így úgy gondoltam, hogy 3 hónap után megengedhetem magamnak, hogy az egyikből egyek. Melyikből lenne kevésbé "gond"? Ne azt mondjátok, hogy ezt én döntöm el :). Az érdekel, melyik kevesebb kalóriában, melyikben lehet a kevesebb cukor, ilyesmik. Köszönöm :)
2010. okt. 3. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egikből sincs gond, ha néha-néha eszel. mellette mozogsz is. én hetente megengedek magamnak valami kis sütit vagy fánkot és lefogytam azóta is tartoma súlyom. ha mozogsz nem lehet gond egy-egy ilyen alaklomból. szerintem a krémesben talán kevesebb a kalória, de függ attól is miből készült a palacsinta és milyen töltelékkel eszed. de én nem csinálnék ebből gondot.
2010. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik egészségtelen és hízlal - te is tudod. Meg azt is tudod, hogy 3 hónap után megengedheted magadnak, hogy egyél. Én a helyedben nem a kalóriát nézném, egyformán szar mindegyik. Azt enném, amelyiket jobban szeretem és kívánom - ha már rosszat eszel, legalább annyi értelme legyen, hogy boldog leszel tőle.
2010. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolso: Most mért mondod azt hogy rossz mindketto?? Attol még hogy cukros mindenki eszik cukrot aki nem fogyokuràzik?
2010. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a krémes mert finomaabb :)
2010. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!