Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok volt mára?

Ez nagyon sok volt mára?

Figyelt kérdés

Ma elég sokat ettem és félek,hogy túl sok volt.


Reggeli: csokis rúd. Illetve később ettem egy csokit ( a kocka tábla, mikulásból törtem le illetve a csokis cookies néven futó dologból egy harmadot.


Ebéd: hurka ( egy fél véres illetve egy májas) plusz kenyér.


Most vacsorára ettem egy sonkás sajtos melegszendvicset de megláttam a nutellát és ettem egy viszonylag kicsi szelet nutellás kenyeret. Ez nagyon sok?



2023. jan. 29. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szoktál ennyi olyan ételt is, amiben van valami tápanyag, vagy csak csokis rúd, hurka és nutella? Amúgy mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan édesmindegy, most már úgy sem lehet változtatni rajta, majd holnap jobban eszel. Egy nap nem számít, nem fog ez a nap elrontani semmit sem. Amúgy igen, tápanyag szempontjából ez a nap rossz volt, de mindegy, remélem, hogy általában nem ilyen az étrended és a mai nap csak egy kivétel volt.
2023. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Sok is, szar is.
2023. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez jóindulattal 1000 kalória, nulla tápanyaggal.
2023. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért eszel fél hurkát kenyérrel? Ehetnél mellé krumplit, savanyút.

Hol a tízória és uszonna pl gyümölcs-magvak?

A reggeli oké, nem baj higy nem mindenki zabkását tolja, bár egy egy csokis rúdtól kétórán belül éhen halnék, mert csak cukor

2023. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!