Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát javasoltok...

Milyen fogyókúrát javasoltok egy 10 éves 80 kilós lánynak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 18:06
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
19%
38-as vagyok, látom a lepontozásokból, hogy valóban ez a divat, hát, mit mondjak, sajnálom a gyerekeiteket. Aki ezt nem tudja felfogni, azt is sajnálom.
2023. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
93%
Sportolnia kellene.
2023. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
94%

Az en testverem is elhizott volt. Ahogy te beszelsz a hugodrol nekem nagyon ellenszenves, ne haragudj.:D

Az en hugomra raszantam napi felorat es tornaztam vele otthon, yt videokra, megmutattam neki a kaloriabazist, hogy oda irja be mit evett es mennyit sportolt, o 14 evesen volt 75kg korul, felev alatt lefogyott 60ra (163cm), en is lefogytam egy 10est, csinaltam vele a fogyokurat, motivaltuk egymast, ha nekem nem volt kedvem tornazni o rabeszelt h csinaljam vele, ha neki nem volt en beszeltem ra, es mindig jobban esett igy elaludni, hogy tettunk az egeszsegunkert. heti 2x csalonapoztunk, szombaton amit szem szaj kivan, vasarnap mar kicsit visszafogottabban, de megengedtunk magunknak egy tabla csokit vagy egy zacsko chipset, vagy eppen +1 tanyer etelt, hetfotol pedig megint torna es kaloria szamolas pentekig. Szerintem nem buntetesnek kell felfogni, ennyi az egesz. Ha viszont a hugod nem hajlando mozogni szep szavak ellenere sem, akkor igy jart, majd ha 16 evesen 110kg lesz talan rajon, h ez igy nem lesz jo, de ha nem tesz erte akkor sem, akkor ez van, engedd el.

2023. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
2023. febr. 6. 17:42
 45/59 anonim ***** válasza:
12%
Mondd meg neki, hogy a nasikat manapság már rovarszármazékból csinálják, hátha nem lesz hozzá gusztusa többet!
2023. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Most is mikor hazajöttem 2 zacskó csipszel ült a Tv előtt
2023. febr. 6. 18:00
 47/59 anonim ***** válasza:
91%

Figyi!


Ha ő nem akar változtatni, akkor nem fog változni.

Majd később ő maga fogja akarni és csak akkor fog lefogyni, ezt kívülről senkire nem lehet ráerőszakolni, hiába beszélnél vele.

Egyedül a sport az, ami jelen helyzetében segíthetne rajta szerintem.

2023. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
93%
De jó, hogy nem az én tesóm vagy 😅
2023. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Elakartam venni töle a csipszet de a szüleim azt mondták hogy az az őve és ne vagyem el
2023. febr. 6. 18:40
 50/59 anonim ***** válasza:
72%
49: pedig elvehetted volna tőle huncutul és azt mondhattad volna neki, hogy ha kell, akkor gyere és vedd el, aztán elmentetek volna futni a parkba! :D
2023. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!