Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyamatosan csak hizok de...

Folyamatosan csak hizok de mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Egy ideje szar a kozerzetem és bármit eszek nem lakok jól, ill. 2-3 óránként mintha leesne a vercukrom így kénytelen vagyok enni és csak 1,5-2 zsemlevel érzem hogy jól laktam. Emiatt hogy többet ettem 10 kg-t hiztam kb.

Amióta próbálok figyelni a kaloriakra és mozgok (egyébként itthon vagyok és nem mozgok sokat) lassan de így is hizok. Derekam és a csipom is nagyobb lett megint 1-2 centivel. Kétségbe vagyok esve, nem tudom így elfogadni magam. Miben lehet a probléma?


2023. febr. 22. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

"Egyébként hiába eszek fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt 5 percig érzem jól lakottnak magam és utána jön az éhségérzet."

5 perc után éhségérzeted van? Jézusom. Hát én betolom a reggelit, és délig annyi dolgom van, hogy nincs is időm azzal foglalkozni, hogy éhes vagyok-e vagy sem. Szerintem sokat foglalkozol annak a vizsgálatával, hogy éhes vagy-e vagy jóllakott. Mással kellene foglalkozni...

2023. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Fixen nem 1600-at eszel, ezt innen megmondom, mert azzal nem lehet 10 kilót hízni.


Magyarul: fogalmad sincsen mennyit eszel, és vszeg jóval többet, mint kellene.

2023. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon vagy ráérsz, mozogj többet. Ha kell 2x takarítsd ki az egész lakást/ házat naponta, tornázz stb. Ezen kívül a gyakori éhség lehet IR jele is, ki kell vizsgáltatni.

Alakítsd át az étrended összetételét. Ha zsömlét, vagy pl sima hagyományos kenyeret, rizst, tésztát ettem én is majd éhen haltam 1 óra múlva. A gyümölcs sem laktat önmagában, inkább felnyomja a cukrod, ami hirtelen leesik és akkor még éhesebb leszel.

Egyél húst, zöldségeket némi hozzáadott zsiradékkal, sajtot, tojást, olajos magvakat. Engem pl ezek sokkal jobban laktatnak,5-6 órát teljesen jól elvagyok éhség nélkül, le is fogytam már, inzulinrezisztencia, és egyéb endokrinológiai problémák mellett.

2023. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Inzulinnak hangzik nekem is. Cukorterheléses cukor+inzulin vizsgálat, hormon szinteket meg kell nézetni. Állj le a gyorsan felszívódó szénhidrátokkal mindenképpen addig is. Fehérliszt, cukor, krumpli. Helyette barna kenyér, édesítő, édesburgonya, zab, kinoa stb. Egyél meg egy kiszámolt jó adagot (ne egyél kevesebbet) és utána próbáld meg kibírni a legközelebbi étkezésig.
2023. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2023. febr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!