Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kemény fizikai munkától le...

Kemény fizikai munkától le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Régi vékony alkatomat szeretném visszakapni kb 10 kg-ot lefogyni főleg hasról. A munka az a repülőtéren a bőröndök pakolása, ami köztudottan a nehéz fizikai melónak számit. Le lehet fogyni ha mondjuk 3-6 hónapig csinálom?
2023. ápr. 12. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha kalóriadeficitben vagy, akkor igen, ha nem, akkor nem. Tisztában vagy az étrendi kalóriaszámolás szabályaival, ugye? Ha nem, akkor addig minden leadott kiló csak a szerencse műve, továbbá ha nem vagy tisztában a táplálkozás, és úgy amúgy az "egészséges életmód" alapjaival, akkor hiába fogysz le X kilót Y hónap alatt, a kilók előbb-utóbb vissza fognak jönni, mert nem fogod tudni, mi miért történik.
2023. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

"Ha kalóriadeficitben vagy, akkor igen, ha nem, akkor nem."

Az 1-es eddig igazat írt, a többi nem feltétlenül igaz, ezért nem is kell feltétlenül figyelembe venni.

2023. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Grat a lepontozóknak, kattintgatás helyett inkább ajánlom nézzetek utána dolgoknak, tájékozódjatok (ja bocs, tudom kattintani sokkal egyszerűbb, mint gondolkodni, mit is képzeltem :D)
2023. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Le lehet fogyni kemény fizikai melóval, nagyon durván, de a bőrönd pakolás nem nehéz munka.

Moderáltan aktív.

Egy kőműves pl. simán eléget napo 2.5k kalóriát.

2023. ápr. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszel többet a fizikai munka végett, akkor le lehet fogyni!

Ám, ha az ember pörgős - vagy nehéz - netán mindkettő - fizikai munkát végez, több energiát is igényel! Ezáltal, többet is eszik!

Úgyhogy, alapjában véve a testmozgás nem fogyaszt le! Ám, megfelelő táplálkozással nagyon hatásos fogyókúra!

2023. ápr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azon múlik,mennyit eszel mellette!
2023. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz végig a kemény fizikai munkát végzők között. Közöttük is van mindenféle testalkatú, súlyú. Soványak is, meg túlsúlyosak is.
2023. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
En lefogytam, de jo alakom nem lett, szimplan skinnyfat lettem😂 azert nem egyenerteku egy normalis edzessel. Kajabol nem kivantam tobbet, mint amennyit amugy is ettem, en eleve napi 1 vagy max 2 tanyer fott kajat kivanok altalaban, azon kivul csak nasizok neha egy keveset. (Ugy ertve, hogy eszek par falat szendvicset, megeszek egy banant, stb.) Fizikai melo mellett sem volt tobbre etvagyam.
2023. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
0%
Igen lehet valamennyit.
2023. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért vannak leszavazva?

Ez nem kemény fizikai meló.

2023. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!