Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az eltervezett étkezésed...

Ha az eltervezett étkezésed elszáll ünnepekkor, családi összejöveteleken vagy bármi más miatt, melyik visszatérési módszer válik be?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Másnap azonnal folytatom az eltervezett étrendet
Néhány napig kevesebbet eszem, mint az eltervezett étrend
Néhány napig többet eszem, mint az eltervezett étrend
Nem eszem néhány napig
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mivel Magyarországon 2-3 napos ünnepekről beszélünk maximum, így nem tudom, hogy milyen visszatérésre gondolsz? 2-3 napos nem-diétázástól mi száll el, mihez szoksz hozzá, amiből aztán tudatosan és erőteljesen vissza kell térni? Nálunk nincsenek több hétig tartó karneválok, úgyhogy egy karácsony, egy szilveszer, vagy egy húsvét során nyugodtan étkezz együtt a szeretteiddel, nyugodtan egyél többet, nyugodtan egyél azt, amit szeretnél. Nyilván nem ajánlott napi 3000 kcal bejglit megenni, ahogy nem ajánlott 1 kg füstölt sonkát sem bekajálni, de ha szereted őket, akkor nem kell kalóriákat méricskélni az ünnepi asztalon, egyél belőlük, nyugodtan egyél többet is. Aztán ha lemegy ez a 2-3 nap, akkor szimplán visszatérsz a kalóriakeretedhez, az étrendedhez, és megy minden tovább.
2023. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem azon a pár napon múlik a fogyás
2023. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
28%
Nem hagyod, hogy elszáljon.
2023. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Bennem még a fogyásom után is megmaradt az az érzés, ami a kövér időszakban volt, hogy szégyellek mások előtt enni.

Így pl egy vendégségben szenteste a férjem családjànál, mikor kb fél napot ott vagyunk, nyilván nem tudok ellenni 8-10 órát kaja nélkül, de csak annyit eszem amennyit muszáj, hogy ne legyek rosszul az éhségtől. Sütit, egyebeket nem szoktam enni. Vagy nagyon ritkán 1 szeletet, semmi több.

Valahol ez meg jobb is így nekem, legalàbb kordában tart, és nem térek vissza a túlzásba vitt evèszethez. Az édességek nekem amúgy is nagy mumus, kb mint más függőknek az alkohol, drog, dohány.

2023. ápr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
4* ja és ha ettem is egy sütit, másnap természetesen visszatérek a diétámhoz.
2023. ápr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Általában másnap kevesebbet eszem, de nem azért, hogy korrigáljak, hanem mert kevésbé vagyok éhes. Utána visszaáll.
2023. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem száll el, ugyanis intoleráns vagyok :D, szóval mindig viszek magammal lm-gm ételt - vész esetére.


Más diétát nem követek, ugyanis nemhogy fogynom nem kell, de jó lenne visszaszedni azt az 5-öt, ami lement :(

2023. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Diétázni nem csak fogyásért szoktak az emberek.
2023. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!