Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc fogyókúrás tévhited?

Mi a kedvenc fogyókúrás tévhited?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 11:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Falra mászok attól ha valaki csak csirke-rizs kombót eszik, mert "csak attól lehet fogyni".
2023. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Én imádom a csirkerizs kombót, igaz nem izgat a fogyás.


Nekem a kedvenc fogyókúrás eszközeim azok a szarok ami rengetik a hájat az emberen. Sose értettem hogyan dőlhet be akárki annak a szarnak, ja mozog a zsír és e miatt fogysz? Hogy mi? :D

2023. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Nekem azok, amik az édességhez kötődnek. Szóval "azért híztál meg, mert sok édességet eszel", "ne egyél édességet, és fogyni fogsz" stb. Persze, a csokikban meg az ilyenekben sok a kalória, de nem az édességtől hízol, hanem a kalóriatöbblettől. Vagyis azok idegesítenek a legjobban, amik arra mennek ki, hogy igazából a cukor miatt hízol, és ha elhagyod, akkor minden rendben, mert csak az számít hogy mennyi édességet eszel, az, hogy megeszel ebédre 1 kg kenyeret, az egyáltalán nem "hizlal", de az édesség, na az igen. A családomban szoktam ezt sokat hallani, és engem ez annyira idegesít, mikor valaki azt gondolja, hogy csak a cukortól lehet hízni, de a többi mértéktelen zabálás az rendben van.
2023. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem az uram idegesít azzal, hogy "majd lemozgod". Én nem tudok, és nem is akarok annyival többet mozogni, mint amennyivel nekem egyszerűbb odafigyelni a kajára.
2023. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#3 Nekem is ez a kedvencem. A krumpli, a kenyér, az édesség tiltott dolog, ha fogyni akarsz. Jó mondjuk reggel még nem olyan gáz szendvicset enni, de este már igen, mert a kenyér update 3-as :D Ja de néha szabad "bűnözni" - ettől a szótól kivagyok. Meg ezt a néha szabadot is akkor mondják, ha tömni akarnak valamivel, mert "ne hétvégén koplalj", mert az elég ha hétköznap figyelek hétvégén nem kell :D Aztán abba nem gondolnak bele, hogy oké, hogy ehetek édességet, de lehet, hogy tegnap picit túlléptem a kalória keretemet és ma már nem akarom.
2023. máj. 10. 11:33
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 Nekem is mondta egyszer egy srác, hogy "de ha szoktál mozogni, akkor annyit ehetsz, amennyit csak akarsz" JA PERSZE :D Egyszer amúgy nagymamám kipróbálta sétával a futópadomat, 10 kcal-t sétált le a gép szerint, azt mondja "na az egy csoki" Hát bárcsak 10 kcal lenne egy csoki :D
2023. máj. 10. 11:34
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

- Este 6 után nem eszek, mert hízlal.

- A szénhidrát hízlal.

- Nekem nem működik a kalóriadeficit.

- Kalóriadeficitben vagyok, mégse fogyok.

- Nem számolok mindent, úgyis kalóriadeficitben vagyok.

- Milyen ételek hízlalnak?

- Milyen ételek fogyasztanak?

- Norbi Update, Kasza Challenge fogyaszt?

- Turbó diéta, regenor fogyaszt?

- Bioteches zsírégető kapszula fogyaszt?

- A gyümölcs hízlal, de a natúr csirkemell nem.

- A kenyér hízlal, de zab nem.

- Ha heti háromszor elmegyek futni, akkor fogok fogyni?

- Az intermittent fasting fogyaszt?

- Izzadás = fogyás.

- Székletürítés = anyagcsere.

- Genetikailag kövér vagyok, nem tudok vékony lenni.

- Családomban mindenki kövér, öröklötten túlsúlyos vagyok.

- Ha naponta megcsinálok 300 felülést, akkor kockás lesz a hasam?

- Raktározó üzemmód kapcsolt a szervezetem, ezért nem fogyok.

- Egy hónap alatt fogyhatok 15 kilót?

- Most már edzek, úgyhogy bármennyit ehetek, ledolgozom.

- Két hónap alatt leadtam 8 kiló zsírt, de felszedtem ugyanenny izmot, ezért nem változott a súlyom.


Reggelig tudnám őket sorolni...

2023. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Tilos szénhidrátot, édességet, mindenféle kenyérfélét enni, tejterméket enni. Csak zöldséget szabad enni. Soha még egy szelet szülinapi tortát sem ehetsz, mert akkor minden eddigi odafigyelésed kárba vész.
2023. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"Kész vagyok, lefogytam levesdiétával. Most már visszatérek a régi életmódomra és étkezési szokásaimra."

És így lesz a levesdiéta után egy-két hónap alatt megint túlsúlyos az ember.

2023. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lefogyok 👍
2023. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!