Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiások mennyi idő...

Az anorexiások mennyi idő után érnek el látványos "fogyást"?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 11:17
 1/10 anonim válasza:
Azt nem tudom, de hogy egy 2-3 hét után kopaszodni kezd a sok vitamin hiánytól, az tuti. Na meg halálos, meg ilyenek. Mégis miért érdekel? egyél sok zöldséget, kevesebb szénhidrátot és mozogj inkább.
2010. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fiam tanárnőjét (42ł) augusztusban temettük el. Nála úgy tudom, olyan április-májusban kezdődött. Nem tudták visszahozni.Két árvát hagyott hátra.
2010. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsiság, hogy mégis miért teszik tönkre magukat... Hogy legalább értelmét "látják-e"
2010. okt. 10. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
igen làtjàk értelmét. annyira el vannak keseredve hogy olyan dagadtak hogy minél gyorsabban akarnak lefogyni
2010. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az anorexia betegség, pszichésen. Akármennyire vékony, mégis kövérnek látja magát, nincs olyan anorexiás, aki csak normális méretre fogyja le magát, és abbahagyja.
2010. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

pl az ilyen idióta kalkulátorok miatt. Én 50 kiló vagyok, 60as derékkal, csinos, és mégis azt adta ki, hogy fogynom kell 14 kilót. Namármost, ha ezt egy lelkileg instabil, anorexiás lány meglátja, normális, hogy borzasztó fogyókúrába kezd. A média hatalmáról meg inkább nem is beszélek.

2010. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem úgy látja magát.

Általában XXL-es pólót választanak az összes méretből, úgy látják, abba férnének bele. A testkép zavara.

2010. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14:21-es válaszoló az a kalkulátor nagyon durva 22 éves vagyok 156 centi 45 kiló mindenki soványnak tart erre azt írja, h 11 kg zsír a felesleg ááááá az se igaz!!!!!!!!!!!
2010. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A kalkulátor szerintem is durva... 160 centi, 22 éves vagyok és szerinte 42 kg-nak kéne lennem... de a csontozatom miatt is max. 50 kgig mehetnék le, de akkor úszógumim se lenne.. :O
2010. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a kalkulátor sportolóknak van.Egyébként bőrredős testzsír százalék mérés a neve.A 13%os testzsírt veszi alapul,ami egy élsportoló nőé.Az átlagos egészséges nők testzsírja 18-24%.

És nem is a legpontosabb.Ha méricskélni akartok,akkor ez a jó.

[link]

Az anorexiához meg nincs köze,mert ezzel a kalkulátorral az tudod nyomon követni,hogy zsírt adsz-e le,diéta alatt.

Az anorexek meg izomtérfogatból fogynak,a testzsírjuk még emelkedik is.Csont és zsír.Aztán amikor már minden izom eltűnt,akkor nyúl a zsírhoz a szervezet,de addigra már kórház a vége.

2010. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!