Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet vagy hogy lehet...

Hol lehet vagy hogy lehet "kapszulázni"?

Figyelt kérdés
Van egy olyan valami ahova csak beálsz vagy befekszel és égeti a zsírt azzal fogynak a hírességek is. Hol lehet olyyat venni vagy valahol van ilyen?
2008. dec. 29. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Fureszgep.

Komolyra forditva a szot szerintem kamu. Ha le lehetne fogyni ilyen "varazs" dolgoktol mar mindenki marha jol nezne ki. Egyszoval FELEJTSD EL!

Mindenki reklamozza a gyors es konnyu fogyast, csak eppen eredmenyt nem tudnak felmutatni. A sztarokat meg plasztikai sebesz "fogyasztja".

(Tigi)

2008. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi Tigi(y) Látom te minden témába otthon vagy:D Minden kérdésnél látom h reagálsz:) vmi tanácsadó vagy?
2008. dec. 29. 20:55
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! Nem a hypoxitrainer amire gondolsz?
2008. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Dede:D talán ez köszi:)
2008. dec. 29. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok edzo, csak eleg sokat sportoltam sok mindent kiprobaltam es sok mindent elolvastam.

Mindossze annyi hogy probalok hasznara lenni a tarsadalomnak.

Nem akartam en itt beirkalni csak duhit, hogy sokan olyan tanacsokat adnak, ami semmire nem jo, sot meg veszelyes is.

Probalok kicsit hitteriteni olyan iranyba amit mar kiprobaltam es bevalt, de cserebe szepen lepontoznak...

De ha mar egy embernek is segitek nekem mar az is eleg.

(Tigi)

2008. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!