Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nagy a hasam? 24/L...

Tényleg nagy a hasam? 24/L (képekkel)

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap egy kissé kellemetlen szituációba kerültem. Egy rendezvényen jártam, ahol összefutottam egy régi ismerőssel, aki gratuált nekem a babához, én meg enyhén meglepődve mondtam neki, hogy sajnos az kizárt, hogy per pillanat terhes vagyok. Egy ideig eléggé kínos volt, de aztán elvicceltük a dolgot, hogy csak "foodbabym" van, így végül nem maradtak bennem negatív érzések ezzel kapcsolatban, később már nem is foglalkoztam a dologgal. Azt tudni kell, hogy egy (a képeken is látható), feszülősebb ruha volt rajtam.


Viszont reggel csak elkezdett foglalkoztatni az eset, úgyhogy megnéztem, hogy mit is láthatott tegnap az az ismerős. A tükör előtt konstatáltam, hogy ez bizony nagy, legalább is nagyobb, mint volt. Ráadásul reggel a fotók üres hassal készültek, tehát tegnap jócskán megtelve tényleg egy terhes kismamával vetekedhetett.


Mit gondoltok, ez már tényleg nagy, vagy megfelelő öltözködéssel elrejthető?



2023. jún. 9. 11:06
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nincs nagy hasad. Nem látszol az egyébként nem túl jó képeken túlsúlyosnak. Ezek a ruhatípusok amúgy is elég előnytelenek. Én versenysportoló vagyok kockahassal, de egy ilyen ruhában nekem is tűnhetne úgy, hogy van poci, ezért nem túl hálásak ezek a ruhák. A tartásodban is kereshető a hiba, ugyanis látszik, hogy a medencéd előre van billenve és a gerinced alsóháti, deréki (lumbális) szakasza előretolódik, tehát kvázi ki van nyomva a hasad. Ez is okozhatja a jelenséget.
2023. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Köszi, ez valamennyire megnyugtató. Akkor igyekszem valamit kezdeni a tartásommal.
2023. jún. 9. 11:19
 3/50 anonim ***** válasza:
78%

Egy kis lumbar lordosis befigyel. Inkább azon aggódnék a helyedben, nem a foodbabyn:

[link]

2023. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Most, hogy így írjátok, tényleg rosszul tartom a medencémet. Viszont ha meg jól, akkor az nem kényelmes a hasamnak.
2023. jún. 9. 11:40
 5/50 anonim ***** válasza:
22%
Hogy érted azt higy nem kényelmes a hasadnak?
2023. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
77%
A nőknek természetes esetben mindig van kis pocakja, és ez így normális
2023. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

#5

Kicsit úgy össze van nyomva, mintha előre akarna menni, vagy nem tudom :D

2023. jún. 9. 11:45
 8/50 A kérdező kommentje:

#6

Viszont eddig nem volt ekkora.

2023. jún. 9. 11:46
 9/50 anonim ***** válasza:
88%

"ha meg jól, akkor az nem kényelmes a hasamnak"

Mert az emberi mozgásszervrendszer mindenhez adaptálódik, így a rossz, helytelen, hanyag tartáshoz is, ezért azt érzed kényelmesnek, nem a helyes tartást.

2023. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Csak így szokott köszönni, nem vagy dagadt 😀

2023. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!