Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Saxenda használok! voltatok...

Hosszúhajú kérdése:

Saxenda használok! voltatok vérvételen mielőtt felírta nektek az orvos?

Figyelt kérdés
hormonszabályozó gyógyszereket szedek 30 éve, saxenda-t akar a doki írni a fogyásra, előtte elküldött vérvételre. sok pozitív és sok negatív kommentet olvastam a gyógyszerről, de arra vagyok kíváncsi hogy aki volt előtte vérvételen annak is beütöttek a mellékhatások, vagy csak azoknál akiknek esetleg kivizsgálás nélkül felelőtlenül írták fel?

2023. jún. 20. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Egyik rokonom szedi ezt az injekciót.

Őt az orvosa teljes kivizsgálásra küldte, vérvételre is.

Mellékhatásai vannak, főleg jellemző a napi erős hasmenés, legalábbis ő nála, de sok folyadékot kell inni + tartani a diétát + mozogni.

2023. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök hogy végre valaki válaszolt! Köszönöm!

Hú hát ez tényleg kellemetlen de legalább nem veszélyes.

2023. szept. 20. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Még azt elfelejtettem írni, hogy eleinte az első hetekben napközben gyengeség is volt a mellékhatások közül.

A hasmenés csak ebéd után jelentkezett nála, mert kb. ebéd után szúrja az injekciót, így nem is mer menni sehová, mert jelentkezik a hasmenés.

Az első 5 hét alatt 11 kg-ot fogyott le, de most mi a helyzet nála azt nem tudom.


Szívesen. :)

2023. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az szép!!! Köszönöm a plusz részleteknek is mert tanulok belőle!
2023. szept. 21. 00:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!