Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is nagyon nehezen dolgozta...

Más is nagyon nehezen dolgozta fel, amikor hivatalosan is kövér lett?

Figyelt kérdés

Jöttek fel a kilók, és eleinte amikor mondogattam, hogy híztam, mindig jött rá a válasz, hogy rám fért, jól áll. Majd lekövéreztem magam, amire jött a válasz, hogy hülyeségeket beszélek, nem vagyok kövér. Aztán ezek kikoptak. Majd elkezdtem érezni, hogy a barátnőm és a család/barátok ekte kövérnek tartanak.

És mindezt egy vékony, szálkás testből, 1 éven belül.


Másnak is nehéz volt elfogadnia ezt mentálisan, az egyéb dolgok mellett?


2023. aug. 9. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt nehéz, vissza vettem a kajával, egészségesebb dolgokat ettem, nem mentem a wcre is kocsival és vissza fogytam.
2023. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Itt nem ez a fő gond, hanem az, hogy feltehetően ebben az egy évben semmit nem csináltál... nulla aktivitás, össze-vissza evés, rossz életvitel. Inkább a nehézséget ez okozhatta...

Amikor én felszedtem, még gyerek voltam, de a nagy részét már leadtam azóta. Ez alázat és elhivatottság, önkontroll kérdése mindamellett, hogy komoly "szaktudás" is kell hozzá

2023. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon nehéz elfogadnom az "új testem". 162/45-ről híztam fel 65-re. Nem elég, hogy antipszichotikumot kell szednem, ami növeli az étvágyam, időközben pajzsmirigy-alulműködésem is lett. Február óta sikerül tartanom a súlyom, de szeretnék leadni 10 kilót 🙂
2023. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem szedni kell dolgokat hanem nem szart enni meg inni és mozogni kell! Alapvetőnek hitt kajákat el kell hagyni amiket nem is gondolsz.
2023. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem feldolgozni kell, hanem nem kell meghízni. Nem értem a kérdést.
2023. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Hivatalosan 😂
2023. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, de ok-okozat.

Nem azt fogadod el, hogy kövér lettél, hanem az okot, ami kiváltotta. Valószínűleg tehetnél ellene, csak te is inkább a beletörődést választod, mint még rengeteg ember.

2023. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Ne siránkozz, foggyá' le, ha túl daginak tartod magad!

Én is voltam kövér, 177 cm vagyok, és 100 kg voltam. Csak ettem-ittam, nem érdekelt, mit mivel, az sem, hogy mikor. Aztán májbeteg lettem, kivizsgálásokra jártam, végül közölte az orvos, hogy ha nem szeretnék 36 évesen maradandó májkárosodást, akkor mától diéta és foggyak le! 18 kilót fogytam fél év alatt, pedig sose gondoltam volna magamról, hogy egyszer lefogyok, mert nagyevő-nagyivó voltam. Szóval ne a gyakorikérdésket sírd tele a bánatoddal, hanem álljál neki diétázni, kisanyám!!

2023. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 harebell ***** válasza:
89%
Nekem nehéz volt anno elfogadni, mert világ életemben kifejezetten sovány voltam alkatilag. Mikor elkezdett rám jönni (depresszió, pajzsmirigy, hormonális problémák), eleinte rengeteg pozitív visszajelzést kaptam, még tetszett is, aztán ez átfordult, pedig csak kb 10 kiló túlsúly volt rajtam, de mintha egy teljesen másik ember lett volna a tükörben, nehéz volt felfogni, hogy az is én vagyok. Teljesen normális, hogy ezt nehéz elfogadni mentálisan, bárki bármit ír itt.
2023. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudtam elfogadni. Terhesség alatt feljött 26 kiló. Ott volt a komplett ruhatáram, de semmi nem jött rám szülés után. Inkább összeszedtem magam és életmódot váltottam, mert annyira nem bírtam elfogadni a kinézetemet. Meg nem is akartam lecserélni a ruhatáram két számmal nagyobbra. Sikerült visszafogynom és most jól is érzem magam.
2023. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!