Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik azok az ételek, amikből...

Mik azok az ételek, amikből akármennyit lehet enni, nem hizlalnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

egyszer láttam egy dokumentumfilmet elhízott emberekről, akik már olyan kövérek voltak, hogy enm tudtak járni és egy speciális klinikán gondozták őket. Az egyik nő közülük tudod mitől hízott meg úgy? Nem csokitól, nem sütitől, nem pizzától, hanem NARANCSTÓL. Naponta nemtudom hány kiló narancsot evett, mert annyira imadta, és ettől lett vagy 200 kiló. Olyan nincs, szerintem, ami egyáltalán nem hízlal.


Most ebből nehogy azt szűrjék le a fogyni vágyó kislányok, hogy nem szabad narancsot enni, mert hízlal:))

2010. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ne mondd..én megeszek naponta min 1 kg almát,meg 1 kg zöldséget legalább,mondjuk mozgok is,de..ettől meg lehet hízni??most tényleg megijedtem..
2010. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!