Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki csóró, az ne is gondoljon...

Aki csóró, az ne is gondoljon a fogyókúrázásra, meg arra hogy le fog fogyni?

Figyelt kérdés
Persze olcsóbb élelmiszereket próbálok keresni, de ezek többségében kevés a fehérje, és sok a szénhidrát. Van valami olyan olcsó élelmiszer amiben sok fehérje van, sok rost és egészséges? Talán a bab, és szárított borsók lehetnek azok?

2023. aug. 25. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Kb milyen intervallumról beszélünk, mik azok, amiket most meg szoktál venni?
2023. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ha kevés fehérjét eszek, akkor a szervezet gondolom az izmaimból pótolja szükségleteit. Most vagyok 90 kg, és 10-15 kilót szeretnék még fogyni. Ezt a napi 1g/tskg minimális mennyiségű fehérjét se tudom összeszedni, mert akkor a szénhidrát vagy zsírbevitel is magasabb lenne.
2023. aug. 25. 14:39
 3/29 A kérdező kommentje:
Rizs, tészta főleg, időnként csirkemell. Egy ideig sárgaborsó pürét ettem, csak már nagyon megutáltam az ízét.
2023. aug. 25. 14:41
 4/29 A kérdező kommentje:
Heti 1 kilót szeretnék fogyni, az 15 hét.
2023. aug. 25. 14:42
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
A fogyásnak az egyetlen feltétele a tartós kalóriadeficit. A sztereotípiák mentén gondolkodva kalóriadeficitben lenni, magyarul keveset enni pont, hogy a csóróknál adott.
2023. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Amikor legutóbb néztem a séta, a futás, a mozgás és úgy en général az edzés még ingyenes volt:)
2023. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
tehát aki szegény az nem lehet vékony? az csak kövér lehet? a hajléktalanoknak vagy az éhező afrikaiknak szóltál már?
2023. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
26%
Persze, éhenhalni 0-ftból a legkönnyebb, de a kérdező nem ezt szeretné.
2023. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Felesleges az afrikaiakkal összehasonlítani magunkat. És igen, olcsó ételekkel sokkal nehezebb fogyókúrázni, mint mással. Fent leírtam, hogy miért. Napi 90gramm fehérjét miből vigyem be, és kb 2000 kalóriát? A hajléktalanok főleg isznak, nincs is rajtuk sok izom. Én meg azért szeretném ha maradna, amiért "megdolgoztam" úgymond.
2023. aug. 25. 15:01
 10/29 anonim ***** válasza:
8%
Keress annyi pénzt, hogy fussa normális élelmiszerekre. Erre nagyon nehéz mondani bármit mást. Válts munkát, vagy tanulj, képezd át magad. Vagy iktass be nagyobb fizikai aktivitást, kardiót, hogy égess kalóriát. A fehérjét nem fogja a kardiózás bevinni a szervezetedbe, ez világos, de kalóriát égetni nem csak az étrendi megszorítással, hanem az emelt sporttevékenységgel is lehet.
2023. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!