Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta 350 kcal mérőeszköz...

Naponta 350 kcal mérőeszköz (mérleg) többet ad ki, 5 napja megy láthatóan vékonyabb vagyok. Ezt hogy?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 16:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Esetleg víz, mérési hiba. Ennyi idő alatt nem mérhető pontosan a fogyás. Ez a deiéta nem szigorú, hanem bolond. Majd akkor a mérleg mennyivel többet fog mutatni, amikor ezt abbahagyod és elkezdesz zabálni. Ja, hogy bele se gondoltál... Meg csodálom ezt hogy bírod egyáltalán?
2023. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
5 nap alatt nem lehet látványosan lefogyni még koplalással sem. Szerintem gond van a fejedben és a számokat sem ismered rendesen. 350 kcal? Ezt bírni sem lehet ember... mit eszel?
2023. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem diéta, ez éhezés. Amit a szervezeted is tud, és őrülten raktároz, mert ha ez így megy tovább, valamelyik szerved leállhat vagy meghalhatsz.
2023. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
95%

Dehogy lettél vékonyabb! :)


Kövérebb viszont még bőven lehetsz, amikor a 350 kalóriádat 500-ra emeled (ami még mindig csak egy diétás ebéd kalóriatartalma), mert tönkrevágod az anyagcserédet. Hányszor elmondtuk, azt hiszed, te leszel a kivétel, aki erősíti a szabályt?


Bíztatást itt ne várj ehhez az őrülethez, aki napi 350 kalórián akar tengődni, az beteg.

2023. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Férfiként 1600 kalóriát ettem nagyon magas napi aktivitással.


A súlyom nem akart lejjebb menni, de már azért, mert normál testsúlyban voltam, csak sajnos a közösségi média annyira elvitte a testképemet, hogy a cél egy tarthatatlan szálkás fizikum lett volna..


Most tartok ott, hogy úgy ahogy rendbe tettem a kalóriákat, és 2300-2500 kalóriával szinten tudok tartani.


Mondanám, hogy hagyd abba, de úgy sem fogod. A saját hibáiból tanul az ember, később majd rájössz, hogy mekkora hülyeséget is csináltál.

Hormonháztartásod kuka lesz, egészségügyileg sem leszel a toppon, nem lesz kedved semmihez, ingerült leszel, rosszul alszol. Nem beszélve arról, hogy amint vissza állsz a régi életmódodra (merthogy ezt a 350 kalóriát tartani nem lehet) vissza szeded a tripláját minimum a dolgoknak.


Mi szóltunk, innentől már a Te dolgod.

2023. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus én nem tudom dekódolni azt sem mit írtál.
2023. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Bocs de amennyi eszed van, kizárt dolog hogy ki tudd számolni, mennyi kcalt ettél.
2023. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, telóról írtam és hülyén jött ki.


A kérdésem hogy napi 350 kcalt viszek 5 napja be. meg vékonyabb vagyok már, de a mérleg többet mutat, hogy ez hogy lehet?

2023. szept. 14. 22:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki tanacsolta Neked ezt a 350et? Vagy ez honnan jott?
2023. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
72%
Nem szégyen az, ha nincs. Ha írsz települést küldök ételosztó pontokat a közeledben.
2023. szept. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!