Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos egy dietetiku...

Mennyire hatásos egy dietetikus által összeállított étrend?

Figyelt kérdés
Könnyen betartható mint egy divat diéta?
2010. okt. 21. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyéntől függ

Én jobban betartok egy saját diétát, amit én alakítok ki

Miért ? Mert tudom, hogy annyira bolond, mint én, de legalább azokat az eredményeket hozza, amelyeket akarom

Nem kell másnak a beleegyezése

Jobban bízok magamban, mint másban

S ha mások szerint valami veszélyes attól én még nem riadok el az ötlettől

Úgyis mindig úgy jött ki, ahogy én akartam

Szóval no pánik :-)

A divatdiéták sem olyan rosszak (de nem káposztadiétára gondolok) és nem muszáj mindig mintaétrendet követni

2010. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja olyan tudományos fickó, mint abban a testőr műsorban az a fos kinézetű faszi? Egy ilyen még saját magát se tudja formába hozni, nemhogy mást. :S
2010. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem hatàsosabb mint csak egy diéta a netről, mivel ez a neked a fogyàshoz megfrlelő étrend! Tutira jobban jàr vele az ember mint egy divatdiétàval.
2010. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valami betegséged van,akkor jó lehet,minden más esetben egy személyi edző által összeállított étrenddel,szerintem jobb tartósabb gyorsabb eredményt érsz el.

A divat diéták meg egyszerű izomtérfogat változást csinálnak-csökkentenek,testzsírt azokkal nem lehet leadni,vagyis jön tőlük yoyo.

2010. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem naluk jobban senki nem ert a dietakhoz,ui tudjak a biokemiat-az egesz emesztes nem mas,mint kemia.ezert javasoljak mindig a kiegyensulyozott etrendet,nem pedig az idetlen divatdietakat,amitol talan lefogysz,de ha vegigcsinaltad vissza is szeded-a duplajat.en tutira nekik hinnek.
2010. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudományos fokozata van biokémiából, de ez az elmélet. A gyakorlatban ezek fos kinézetű emberek, akik saját magukat se tudják formába hozni. Inkább egy személyi edző, akinek pont elég elméleti és főleg gyakorlati tudása van ahhoz, ami kell.
2010. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!