Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? (Diabéteszes...

Hogy fogyjak le? (Diabéteszes vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok,az lenne a kérdésem hogy hogy fogyjak le gyorsan,

minimum 3kg-t? (1-es típusú diabéteszes vagyok)



febr. 17. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanúgy, mintha nem lennél cukorbeteg. A kalória számít itt is, kalóriadeficitben kell lenned. Szóval a cél a kalóriadeficit elérése, de nyilván közben okosan, nem szabad elfelejteni, hogy cukorbeteg vagy, szóval azokat a "szabályokat" ugyanúgy betartani. Amúgy a gyors fogyást hagyjad, az sosem tartós.
febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
3 kg? Szarsz egyet, azzal megvan a fele.
febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Alapszabály: törekedj az alacsony glikémiás indexű rostos ételek fogyasztására. Ezekkel javitod a bélflórádat és enyhe teltség érzetet hozol létre. A gyorsan felszívódó cukrok tilos kategória. Sajnos ebbe az édes gyümölcsök túlnyomó része is beletartozik.

Nasizásra nyers dolgok: répa, karalábé, kápia, mandula,tökmag stb.

A gyors fogyás eredménye többnyire a jojózás. Lassan, de biztosan.

febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tavaly 4 hónap alatt fogytam 17 kilót. 123-ról 106-ra kilóra. Mozgás nélkül,kaloriadeficittel. Utána kiderült hogy cukorbeteg vagyok és meg állt a fogyás. Lehet a gyogyszertől amit szedek meg az inzulintól...
márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!