Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl izmos és vastag a combom,...

Túl izmos és vastag a combom, mármint a hajlítóm. Mit csináljak hogy kisebb legyen?

Figyelt kérdés
23/L 158 cm 50 kg a felsőtestem egész szálkés viszont az alsó az ami nagyon izmos, illetve ott több a felesleg de nem olyan durván. Comba és fenékben elég erős vagyok és nem tudom, hogy hogyan tudnám kisebbíteni ezeket a részeket. Mit kéne sportolnom, ennem ahhoz, hogy ne érezzem magam ilyen hatalmasnak.

febr. 20. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezekkel az adatokkal 50 kiló vagy, akkor megkérdőjelezném ezt az izom problémát. Óvodás korodtól foglalkozol profi testépítéssel, vagy mitől lett ennyire drasztikusan izmos a combhajlítód, hogy tenni kelljen ellene? Mit sportoltál eddig?
febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
Képet.
febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne sportolj olyat ami ezeket az izomkat erősíti és idővel elsorvad. Már ha tényleg túl izmos, de nem hinném. Szerintem simán ilyen a testalkatod és akkor nem tudsz nagyon mit tenni ellene. A számok jók, valószínűleg teljesen jól nézel ki. Ne a csontkollekció modellek legyenek a példaképeid, sokkal szebb és egészségesebb ha van egy kis formája az embernek. Szeresd meg magad így.
febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mennyi ideje sportolsz és mit?
febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Honnan szeditek, hogy a kérdező bármit is sportol? Egy szóval nem mondta...

Kicsit sok az 158-hoz az 50 kg, hacsak tényleg nem zsír vagy hanem inkább izom. De én kétlem', hogy annyire izmos lennél, mint ahogy mondod.

febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Honnan szeditek, hogy a kérdező bármit is sportol?"

Veleszületetten senki nem lesz extrém izmos a lába 23 évesen 50 kilóval, úgyhogy nyilván a kérdező sportol valamit. Feltehetőleg óvodás kora óta fogalkozik testépítéssel és erőemeléssel rendszerese szteroid kúra mellett, hisz a probléma csak így reális.

febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:) gyerekként táncoltam meg aerobikoztam, illetve atletizáltam régebben de csak 1 évig. Izmos ahogy mozgom lépek látszik az izom, amivel nincs bajom csak erős felül a feszítő résznél és annyi lenne a kérdés hogy ezt a részt hogy tudnám formálni hogy ne legyen olyan erős. A futás ajánlott lenne vagy az még jobban rásegítene erre?

(Jártam kondiba is ott lehet megszaladt a kémiázgatás ;D )

De amúgy csak azért zavar mert alacsony vagyok és nagynak látom, de lehet én képzelem be

febr. 21. 02:41
 8/8 anonim válasza:
Képet.
febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!