Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhség csökkentő gyógyszert...

Éhség csökkentő gyógyszert csak olyanoknak írnak fel akik életveszélyesen el vannak hízva vagy olyanoknak is akik ételfuggők és nem képesek mértéket tartani?

Figyelt kérdés
márc. 26. 13:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Pl ez a glp-1
márc. 26. 13:45
 2/23 anonim ***** válasza:
30 feletti BMI esetén írják fel
márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elhízottak NEM azért híznak el, mert ÉHESEK, hanem mert nem tudnak magulnak parancsolni, akkor is esznek, ha már majd kipukkadnak. AZ étvágycsökkentö nem ér semmit nekik.
márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én 30 körüli bmi-vel vagyok, akkor kaphatok én is ilyet?
márc. 26. 14:23
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

Falászavarosként amikor jól bezabáltam majdnem 3000 kcal-t egy evésre, kidurranó hassal arra tudtam gondolni, hogy van még egy tábla dugicsokim, jaj de jó lenne még azt is megenni. És meg is ettem. Hányásig. Majd hánytam, és még ettem valamit.

Az éhség és az étvágy nem ugyanaz.

Nincs olyan, hogy étvágycsökkentő.

Evészavar, falászavar van, amikor az érzelmeinket és problémáinkat evéssel akarjuk levezetni ahelyett, hogy szembenéznénk velük.

márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

De van étvágy csökkentő

Sőt olyan gyógyszerek is léteznek amik mellett enni szinte képtelenség

márc. 26. 15:01
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem lenne a földön ennyi elhízott ember.
márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ok, menjübnk bele. Egy utópisztikus világban bekapsz egy bogyót és lefogysz tőle. De hogyan marad meg az elért súly? Örök életedben gyógyszert szedsz? A lelkiproblémák, amik miatt felzabáltad magad súlyos kilókra, hogyan fognak megoldódni? Azokra nincs tabletta. Csak munka önmagunkkal, amit ugyan lehet a sírig tologatni magunk előtt, ha nem kívánunk vele foglalkozni.
márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tudtommal folyamatosan szedni kell
márc. 26. 15:18
 10/23 anonim ***** válasza:

És szerinted az megoldás, hogy életed végéig szedsz egy tablettát, kockáztatva a mellékhatásokkal az egyéb területeket a szervezetedben?

Gyógyszer nélkül is meg lehet csinálni, csak ahhoz mélyre kellene ásni, hogy honnan gyökerezik a probléma. Az evési magatartás csak egy tünet.

Amúgy meg... én csak egy idegen vagyok, nem is értem mit papolok egy szintén idegennek, aki látszólag fogalmatlan az egészhez. Kit érdekel, ha valaki ezzel akarja magát tönkretenni, nem igaz? Tudod mit? Tedd tönkre magad.

márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!