Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mit tud erről a béltisztítá...

Ki mit tud erről a béltisztításról?

Figyelt kérdés

Mutatok neketek egy példát: [link] (jómagam nem hiszek az ilyen csiri-biri varázslatokban.)


kiváncsi lennék a Ti véleményetekre,egy ilyen dolog tényleg hatásos? tehát a rengeteg mérgező anyagtól nem tud megszabadulni a testünk és ezért van fölösleg rajtunk?

nekem pl. nem érnek össze a combjaim.. a fenekem se nagy.

de viszont van úszógumim és a hasam mindig puffadt!

lehet ez az oka?


Ti mit gondoltok erről? valaki probálta már?

Ha igen.. akkor esetleg van olyan hasonló termék amit mondjuk patikában lehet kapni?:)


2010. okt. 26. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szemfényvesztés. Nincsenek csodaszerek.
2010. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam róla, hogy kamu az egész...
2010. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mondjuk elég érdekes hogy olyan cucc amit mutatnak a képen hogy tud kijöni belőled egyszerre:d

mint egy anakonda :)


amúgy erre számítottam!

köszönöm a válaszokat

2010. okt. 26. 22:37
 4/10 anonim válasza:

Szerintem is hülyeség!


Inkább tartsál egy lé böjt kúrát, tele ásványvízzel és facsart gyümi levekkel, gránátalmával, dinnyével! (a magokat nem emészted meg, így miközben áthaladnak rajtad, pucolnak is) Szerintem nagyon nem egészséges és nem is természetes a bél öblítés! Oké, lehet hogy kijön hasonló cucc, de a fejemet rá, hogy az azért van ott a belekben, mert ott kell lennie. Kiskorunkba is gondolom volt ott ilyen cucc, csak a sors fintora, hogy ált. suliba heti 3 tesióránk volt...míg felnőtt fejjel nem mozgunk eleget.


Szerintem, egészségesebb ha beiratkozol egy kardió edzésre (spinning, úszás, tánc...stb), mintsem a "könnyebb" utat (és ki tudja mennyire káros?) válaszd...


(én például azt sem értem, miért kell a vajúdó nőnek beöntést adni? Miért régebben hogy születtek a gyerekek? Jah, hogy a szülésznő finnyás... hát arról meg ő tehet)

2010. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem feldugnak egy csövet análisan ami kiszívja a végbeledböl a fekáliát...undorító de igaz!egyszerűbb ha veszel hashajtót és elmész a buderájba tojni egyet
2010. okt. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mindig puffadt a hasas, menj orvoshoz, mert nagy baj jele is lehet. Ha papírod lesz róla, hogy egészséges vagy, egészségesebb kajákat kell enned.
2010. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

idézet a hoxáról:

Tudom, hogy nem leszek népszerű. . .

Ez a méregtelenítés dolog nagy divat, mert az ember mindenfélét eszik-iszik össze meg vissza.


A Colonix-dolog nekem rettenetes gyanús, mert akinek férgei (parazitái) vannak, annak magasabb a vérképében az eozinofil granulocita száma, másrészt pedig sovány!! Mert rossz a felszívódás a vékonybelekben. Tehát aki féreghajtással akar fogyókúráztatni az pénzéhes sarlatán.

Többeket megkértem, hogy hozzon már nekem üvegben abból a sok szalagból, amit a honlapon látni, eddig még senkitől nem kaptam, pedig én megcsinálnám belőle a szövettant, hogy mi is az.

De akinek van ilyenje, az szóljon és jövök a formalinos üveggel.


Metabol - mi köze ennek a méregtelenítéshez????

Nem mindenkinek tesz jót, sőt. . . pajzsmirigy hormonvizsgálat (sőt TSH!) nélkül senki ne fizessen érte ezreket.


A szervezetünk egyébként folyamatosan méregtelenít, erre szolgál a máj, az összes mirigy, tüdő, vese és a bőrünk. De akinek túlsúlya van, annak a zsírszövete egy csomó mindent elraktároz, és pl. ösztrogént is termel.


A teaivás , paradicsomlé, kiváló, nem árt néha egy-egy tehermentesítő napot tartani. De nem szoptatás alatt!!! Ugyanis mindaz belemegy a tejbe, amitől meg akarunk szabadul, hát kell ez???


A bélpucolás is jót tesz (a léleknek főleg, mert teszünk valamit), nem árt néha tehermentesíteni. De szerintem nincs olyan ember akinek a bélfalára le van kövesedve a kaka (20 év boncolda után mondom ezt), maximum az igaz, hogy a divertikulumokban lehet megkövesedett béltartalom. Tehát aki ezt hirdeti, főleg orvosként és ezreket zsebel be a terápiával, az csal, csak a pénzre koncentrál.

Bocsánat, ha valakinek a hitébe tapostam.

2010. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

VASTAGBÉLTISZTÍTÁS COLONIX NÉLKÜL 1.


Természetgyógyászunk ajánlotta:

A Colonix egyik összetevője az "Indiai útifűmaghéj" (Physillum Husk).

Ne költsön 20 ezer forintot a csomagra. Nem éri meg.


Megfelelő rostanyag fogyasztása biztosítja szervezetének a kiválasztást, amely az emésztőrendszer hatékony működéséhez szükséges. Lehetővé teszi a szervezet számára az élelmiszerekben található minden fontos tápanyag felszívódását.


A "bedugult" emésztőrendszer megakadályozhatja az emésztés megfelelő működését. A legtöbb ember rendkívül kevés rostot fogyaszt. Naponta legalább 25 gramm szükséges.


A rostok segítik a salakanyagok gyors távozását is a szervezetből, ezáltal hozzájárulnak a teljes értékű egészséghez. Az indiai útifűmag, képes saját tömegének a húszszorosát magába szívni. Ezáltal létrejön egy lágy zselé, ami elkezd felszívódni a béltraktusban, és segíti a toxikus anyagok eltávolítását, valamint megelőzni, hogy ezek az anyagok hosszú időt töltsenek a belekben.


Az útifűmaghéj teljesen természetes és biztonságos. Több millióan használják.

A szervezet nem szívja fel, nem hat rá izgatóan, és nem okoz függőséget.


Bioboltokban, gyógynövényes üzletekben kapható.


Fontos: naponta legalább kettő, azaz 2 liter vízet fogyasszon és olvassa el a használati utasítását

Nagykereskedésben (máshol is lehetséges) vásárolt barnarizst egyszerű, zsugorfóliás csomagolásban. Többfajtát kipróbált, mire megtalálta azt, amellyel a legjobb eredményt érte el. A rizst lassú tűzen nyálkás állagúra főzte, majd elfogyasztotta.

A barnarizs szinte lemetszette a bélfal belső felületéről a fájdalom okozóját. Néhány hét alatt visszanyerte erejét és minden fájdalma megszűnt.


Önök szerint mennyi fájdalmat, gyógyszert, mellékhatást és kórházi ellátást takarított meg? 1 kg barnarizs 600-700 Ft. Egy doboz antibiotikum, egyéb gyógyszer?

2010. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Talán abban van igazság, hogy életünk során rengeteg sok toxikális anyagot veszünk magunkhoz. A boltban lévő élelmiszer szinte mind tartalmazz valami káros anyagot és akkor még ne is beszéljünk a tusfürdökről, testápolokról krémekről.Néha ha elolvasuk az összetevőket (tudatosan) akkor láthatjuk hogy mennyi káros anyagot tartalmaznak.


Vajon akkor ez meg marad bennünk?Most akkor mit tudunk tenni?:)

2010. okt. 27. 20:21
 10/10 katria válasza:
100%
A háziorvosom elküldött vastagbélvizsgálatra, amitől eléggé tartottam. Felírta nekem a Picoprepet, hogy a vizsgálat előtt szükséges béltisztítást azzal végezzem el otthon. Nem igazán örültem neki, de muszáj volt. 1-1 csészével ittam meg, csak bele kellett szórni a vízbe a tasak tartalmát. Az első csésze után egy kis émelygésem volt, de aztán semmi és még a gyomrom sem görcsölt tőle. Ajánlom másoknak is.
2011. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!