Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mással is van hogy diétázik...

Mással is van hogy diétázik közbe meg otthon sok édességeg sütemény van folyamatosan és küzdötök a kísértés ellen?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eddig pld amikor kertem valami edesseget nemvettek. Most meg amikor probalok nemenni annyit akkor meg kg szamra hordjak a csokit/kekszeket anyam süti a kelesztet tesztas dolgokat, ha mondom oke, megvannak sertődve, hogy nem eszem, pedig mondtam nekik, hogy nekem inkabb hozzatok valami gyümölcsöt vagy zöldseget ezek helyett. Nem akkor is a hülyeseget vasaroljak
ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

😂

Hát átérzem sajnos xd

ápr. 13. 01:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Most volt húsvét, hegyekben áll a gyerekem csomagja a spájzban. De az a gyereké. Nem az enyém. Magamnak nem veszek, tolvaj nem vagyok, férjem elintézi házon kívül az édessegét. Itthon alapból egészségesen főzök mindenkinek, szóval így nem nehéz.
ápr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Igy adtam le az elso 25 kilomat aztan elkoktoztem. Akaratero kerdese
ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Emiatt tettem át a desszertet estére, mert akkor már kevésbé megy az ellenállás.

A süteményeket mélyhűtőben tartom, időbe telik felmelegíteni őket. A száraztésztát meg kell főzni. A keksz el van dugva.

ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon a lelki állapotomtól függ. Ha stresszes vagyok, szomorú, stb, akkor könnyebben elcsábulok az ilyesmiknek. De ha így jól vagyok, boldog, meg így nincsen olyan hatalmas problémám ami miatt folyton stresszelnék, akkor jól tűröm. De alapjáraton véve én édesszájú vagyok, szóval itt és ott szoktam én édeset enni, a kalóriakeretembe beszámolva, szóval nincs alapból teljesen kizárva nálam.
ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül lakom a feleségemmel. Az van itthon, amit vásárolunk, ha pedig nem vásárolunk édességet, akkor nincs itthon édesség.

Egyébként ezzel nekem anno nem volt problémám, amikor még a szüleimmel laktam, és rengeteg édesség volt otthon. Így is simán le tudtam diétázni, de én fanatikus vagyok. Én ha eldöntöm, hogy nem eszek meg valamit, akkor nem eszem meg. Na nem mintha egyébként nem férne bele egy fenntartható kalóriadeficitbe néha egy-két édesség.

ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hál isten nem, egyedül élek, nem is tudom ki bírtam e volna....

Amúgy nekem az segített az édesség utáni sóvárgáson, hogy ettem édességet. Csak nem hülyeségeket, hanem laktató édes ételeket, proteindús desszerteket (cukor nélkül) készítettem, amik az étkezés részei voltak. Vagy a főfogás rovására (kevesebbet szedtem), vagy uzsonnára ettem ilyesmit. Pl vaníliás mazsolás krémtúró proteinporral, tejbebulgur szintén vaníliás proteinporral kis lekvárral, granola joghurttal szintén vaníliás proteinporral.... Mivel én közben edzettem is, ezért sokat segített a sok fehérje ebből a szempontból is, meg ugye jól laktat és finom. :)

ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok "bekötve". Amióta diétázom, sokkal több és többféle édesség van itthon, mint régen. Valahogy megnyugtat, hogy van elég :D De már be tudom osztani. (És ez számomra szinte nagyobb eredmény, mint a súlyvesztés)
ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!