Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnek 5-7 kilot...

Hogyan fogyhatnek 5-7 kilot drasztikus valtozasok nelkul? Nem baj ha par honapig eltart, csak tudjam betartani.

Figyelt kérdés
a legnsgyobb gond hogy reggel es este 8 kozott osszevissza vagyok egyetemen, kozel lakok, delben rendszerint haza tudok szaladni. de az egesz napom osszevissza es rohangalos, igy leginkabb este eszek. vgulis ha egesz nap osszevissza es alig eszek, xtem ertheto hogy valamikor csak kell rnedesen egyek vmit nem? igy is allandoan ehes vagyok. 8-10kor kelek, 11-2 kozott fekszek. elore is koszi :)
2009. jan. 5. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Delben amikor hazamesz, akkor egyel rendes fott etelt. A reggeli es a vacsora lehet egyszerubb, de az egyszeri fott etkezes fontos a szervezetednek is, nemcsak a fogyokura miatt. Igyal nagyon sokat, teat es vizet.
2009. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minden nap reggelizni,egyrészt több energiád van,másrészt jobb az anyagcseréd,este már ne egyél nagyon nehéz ételeket,igyál sok folyadékot,de a cukros üdítöket,péksüteményeket,édességeket hanyagold.Ha nyugodtabb napod van póbálj meg mozogni.Remélem segítettem valamit.
2009. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!