Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb méregtelenítő...

Melyik a legjobb méregtelenítő/ tisztító kúra?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt nagyon sokat hiztam, eszek is nem keveset szoptatás alatt is, kb. a kicsi 5-6 hónapos korában szeretném elkezdeni a diétát, de előtte szeretnék egy méregtelenítő kúrát.

máj. 19. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyik sem. Sajnis ezek nem csak nem hasznosak de veszélyesek is. A méregtelenítést elvégzi a tested. Erre van a máj, vese stb. Nem tudom mi lenne a célod ezzel a kúrával de garantálom hogy azt a célt máshogy lehet elérni
máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Olyan nincs, hogy tisztítókúra.
máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges étkezés életed végéig. Én is szültem, nem lehet ez kifogás. A "kúra" szó véges időtartamra utal, amit ha abbahagysz, újra jönnek a kilók és a mérgek a szervezetedbe. Válts életmódot életed végéig.
máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
61%
Nem létezik, mikor fog már ez a baromság kikopni a köztudtaból 🤦 Se csodaszer, se krém, se tabletta!!!
máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy szakember márcsak jobban tudja, mint ti, akik nem értetek hozzá. 😉


[link]

máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez NEM szakember, hanem sarlatán és a saját zsebét akarja csak megtölteni
máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

#7

🤦🤣


Ő is szakember, és könyvet is írt a böjtölésről.

[link]


"számos könyve jelent meg többek között az egészséges táplálkozás, a meditáció és a böjt témájában."

[link]

máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
A saját hitében biztosan jó, abban, hogy hogyan kell rövidtávú hülyeséggel szétcseszni hosszú távra a szervezetet. Hormonháztartást, anyagcserét, cukorhintára felcsücsülni, keringési zavarokat megalapozni.
máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

NEM szakemberek, csak divatdiétákat találnak ki.

Sajnos ahhoz, hogy valaki kiadasson könyveket téves táplálkozási ötletekröl, nem kell semmiféle engedély vagy bizonyíték, bárki írhat bármit.

máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!