Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? :' (

Ez normális dolog? :' (

Figyelt kérdés
1 hete fogyózok és úgy érzem kövérebb vagyok mint voltam.Úgy érzem jobban összeér a combom mint eddig.Rááltam a mérlegre és 68 felett vagyok egy picivel.Pedig mikor elkezdtem a fogyókúrát pontosan 68 voltam.Létezik hogy híztam és nem fogytam?Pedig annyira ügyesen fogyózom.Még nem volt ilyen sosem hogy ennyire pontosan betartottam volna.
2010. nov. 10. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 hét után ne várj csodát. nem szabad folyton a mérlegre állni. tartsd be a fogyókúrát (inkább írd le, mert lehet, hogy valamit rosszul csinálsz, azt mi megmondjuk), és a lényeg: MOZOGJ!!! 2-3 hónap után fogsz látni változást.
2010. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig mindennap este pontosan kiszámolom hogy holnap miből mennyit ehetek.Kalóriát számolok. Én ezt nem értem:(
2010. nov. 10. 18:24
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát ma példáunl ezt ettem:

Reggeli:ZSEMle retekkel és benne gépsonka

Ebéd:(ezt ma 4 órakor ettem mert kivételesen akkor értem haza) Rakott savanyú káposzta 1 db teljes kiörlésű kenyérrel.(a savanyúkáposzának csak feleadagját ettem meg)

Vacsorára:1 kefír és kettő teljes kiörlésű kenyér.


Általában jobban sikerülnek a napok.Mindig megvan a napi ötszöri étkezés gyümölcsöt is eszem megnap például az uzsonnám alma volt répával lereszelve

2010. nov. 10. 18:30
 4/11 A kérdező kommentje:
És heti 2×45 percet edzem.De most megpróbálok eljárni kézi edzésekre is
2010. nov. 10. 18:31
 5/11 bénabéla11 ***** válasza:

msot komolyan...hagyd a kenyeret a francba...egyél helyette konzervhalat, meg csirkemellett...


tényleg azt hiszed hogy egy hét alatt látszik valami????????????????????


minimum 4 hetet fogyózzál aztán ha lement valami akkor könyveld el sikernek!...

2010. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nem gondoltam hogy 1 hét múlva lemegy akármennyi is de azt azért nem gondoltam volna hogy feljön rám pár dkg
2010. nov. 10. 19:09
 7/11 anonim ***** válasza:

1 hét alatt ne várj csodát.


Reggeli és ebéd között is egyél gyümölcsöket. Uzsonnára pedig valamilyen fehérjét pl. kefír, natúr joghurt, csirke, túró. Ja és a vacsora lefekvés előtt 2-3 órával történjen, mert akkor is koplal a szervezeted, ha 5kor vacsizol és éjfélkor fekszel le. A kenyeret csökkenthetnéd. Én a helyedben csirkét, tojást vagy halat ennék vacsira, salátával vagy fehérjeturmixot. A reggeli zsemlét is cseréld le zabpehelyre tejjel vagy teljes kiőrlésű kenyérre.


Igyál sokat, napi 2-3 litert. Napi 2szer megihatsz egy csésze zöld teát (nem a Liptonos hideg teára gondolok), ez is kicsit pörgeti az anyagcserét.


Ja és a kalóriákat ne számold ilyen mániákusan. Arra figyelj, hogy elsősorban délelőtt egyél szénhidrátot (pl. kenyeret, gyümölcsöt), délután, estefele pedig fehérjét. Húsokat, halat, tejterméket, zöldség is mehet.

2010. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ügyesen aha...
2010. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért szerinted nem:O
2010. nov. 10. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésre válaszolnék a többi irományra most inkább nem. Normális dolog, ugyanis a súlyod függ a bevitt folyadéktól, az ételtól, attól, hogy wc előtt vagy után méred magad, illetve még a ruhamennyiségtől is, sőt, tippelem, nő nemű vagy, akkor még a menstruáció is befolyásolhatja. Ezért sem mérjük magunkat hetente, felesleges, nem reális. Elég havonta ráállni a mérlegre, több valóság alapja lesz. S mindig ugyanakkor és ugyanúgy mérd magad, ha az első mérés reggeli után volt, akkor a következő is ugyanakkor legyen, így van rá esély, hogy rendben lesz, de jobban járnál, ha inkább centikben mérnéd magad.
2010. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!