Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update 1-es túró rudit,...

Update 1-es túró rudit, pudingot nassolva tényleg nem hízunk?

Figyelt kérdés
Csak mert túl finomnak tűnik ahhoz, hogy este is büntetlenül eszegessem...hm?
2010. nov. 15. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem, de Norbi pénztárcája igen
2010. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

a kérdés pontatlan! nem tudom mennyit mozogsz, hajlamos vagy e hízásra stb.


bárki letudna fogyni, minden a kaján múlik, meg persze a mozgáson. ezek a Norbi termékek meg azért viccek, mert hiába kalória szegények(illetve szegényebbek) mint a hagyományos társaik, attól még sz*rok. Ha nem akarsz elhízni akkor sajnos alacsony szénhidrát még alacsonyabb zsír és magas fehérje bevitelre kell törekedned. utolsó aktivitásod után(csak fehérje minimális szénhidrát)


tehát szerintem ne élj ezekkel az Update cuccokal, mert az éhséget nem csillapítják.

2010. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Az Update termékek nem azt jelentik, hogy ebből hányásig eheted magad, hanem hogy a kódok figyelemben tartásával beépítheted a testsúlycsökkentő étrendbe. A legtöbb kettes kódú, tehát elvileg három után már nem javasolt őket megenni, de addig is mértékkel. Az ilyen termékekben nincs cukor, édesítőszerrel készülnek, de nem csak a cukor hízlal, mint tudjuk.


Amúgy pedig az Update étrend léynege nem az Update élelmiszerek zsákszámra vásárlása, az csak egy üzletág (amiből Norbi baromijól keres). Az Update program tök ingyenes, és szabadon követhető bárminek a megvásárlása nélkül. Én csak rákkattoltam a weblapra, elolvastam mindent, belevágtam, és 20 kilót fogytam. Az egész macera alatt vagy kettő Norbi joghurtot vettem, de nem láttam értelmét annak sem.


25/N

2010. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a pontatlanságért! Szóval: heti 3 aerobicra járok, két pici gyerek mellett ennyi fér bele, emellett diétázom, tehát reggel teljes kiőrlésű kifli sovány sonkával és salival, de. gyümi, ebéd 500 Kcal (szénhidrát és fehérje sosem együtt), du. natúr joghurt vagy kaukázusi kefír, nassnak jégsali, este pedig 3dl fehérjeturmix. Szóval ez így tartható, mert nem éhezem, és heti egy kg le is megy, csak néha rámtör az édesség utáni vágy, ui. borzasztóan édesszájú vagyok, és persze főleg este, amikor már letettük a gyerekeket és elnyúlok...no, hát ezért kérdeztem.
2010. nov. 15. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes az étrended! Fehérje turmixra nem is számítottam, de az nagyon jó este! Sokan nem tudják de nem csak izomtömeg növelésre jó, hanem gyorsítja az anyagcserét. viszont egy shake ba max 20 g fehérje legyen, mert a szervezet nem igazán tud egyszerre többet feldolgozni, és nagyobb dózisban zsírrá alakul egy része, bár ez testsúly függő...


szerintem ne nassolj, ez csak tanács, illetve vélemény. Nekem az volt a problémám h a helytelen étkezés miatt túl vékony voltam, amióta odafigyelek rá, és rendszeres az étkezésem és kiesett belőle a sütemény csoki stb, azóta test tömegem akkori 21% át már felszedtem izomban. és már nem is kívánom az édességet!


viszont amikor sok idő után egyszer újra nassoltam, azután hónapokig kívántam nap mint nap.


(de ilyen jó étrend mellett szerintem Te simán megengedheted magadnak!) Persze attól függ mi a célod, mert ha van egy kitűzött fix célód (ami jó ha van) akkor szerintem ne :)

2010. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megeszel egy kosárral, ugyanúgy hízlal. Ha 1-1 db lecsúszik, az rendben van.
2010. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!