Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kb. elég? És elegendő az...

Ez kb. elég? És elegendő az összetevők menyisége? (szénhidrát, fehérje satöbbi)

Figyelt kérdés

Reggeli 8kor: kakaó+zsemle

Tízórai 10kor: 50 g műzli+2dl tej 1,5%os

TIzenkétórai: 50g banán+2dl tej-->turmix+egy szelet paprika és rá kb. 20 g párizsi

Ebéd 2kor: kevés marhagulyásleves+160 g sült csirkecomb(csont nélkül ylan 110 g)+hagymás-paradicsomos-paprikás sali+10 g zsemle

majd apukámmal összeraktuk a szobabicajt, és tekertem egy 40 peret (elvileg 340 kcal égetés volt)

uzsi: alma+2kivi

majd 1 óra szobabicaj (520 kcal égetésvolt asszem az óra szerint)

vacsi: 450 g kefir+1alma+kiwi meg 9 körül 2 dl tej.

Az a helyzet, hogy anorexiás voltam annó, vagyis egyfajta lázadás volt anyukám ellen a válás után, és kissé beleestem a betegségbe.

Amúgy kielégítő ha így eszek kb. mindennap? A reggelim általában felvágottas zsemle szokott lenni paradicsommal és paprikával, de ma nem kívántam xD

16/L-->márciusban 17 =D


2010. nov. 21. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez eleg jo,proteindus a sok tej miatt,sok gyumolcs,van zoldseg is,fott kaja is.sot azt mondanam meg ehetsz tobbet is,fott krumplit,barna rizst,a zsemle is legyen teljes kiorlesu ha lehet.este is nyugodtan mehet sovany hus,zoldseg,heti 3-4szer tojas,sok hal.nagyszeru ha ilyen komoky betegsegbol sikerult meggyogyulnod,torekedj egy kiegyensulyozott taplalkozasra.sok sikert:)
2010. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egészségestől és az elegendőtől még nagyon messze van, de ahhoz képes, hogy anorexiás voltál, egész jó. Örülök, hogy kezdesz meggyógyulni, csak így továbbb.

A felvágottas zsemlével jó lenne a reggeli (bár egészség szempontjából lehetne fokozni: teljes kiörl. kenyér, sonka, sajt, több zöldség). A vacsora pedig nagyon-nagyon kevés, arra találj ki a valami jobbat.

De alapvetően jó úton jársz.

2010. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!