Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés? Sok? Pont jó? Minőségil...

Kevés? Sok? Pont jó? Minőségileg. Jó? Rossz? Jó, de javatíani kell?

Figyelt kérdés

Szóval ezeket ettem ma:

Reggeli: 1 zsemle rántott hússal+ 1 bögre tea volt benne egy teáskanálnyi méz

tízórai: 1db alma

ebéd: tojásleves,krumpli főzelék( ez volt a kaja otthon)

uzsonna: (6 óra) elég sok túró:S( 150g kb) meg kefír paradicsommal

és nemrég még 1 bögre tea,nagyon kevés mézzel ez szintén egy teáskanálnyi

mozgás: tesióra, séta haza (20 perc)

50 perc futás

ez az első napom,segítenétek?:S


2010. nov. 29. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

nem nem nem

mi az,hogy rántott hús fogyáskor? na ne

a zsemle helyett lehetett volna zabpehely tejjel

krumpli főzelék:jobb lett volna valami hús

2010. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de nem értem..otthon ez volt a kaja,ninc spénzük külön mindenkinek kaját venni,mert é éppen salátát meg csirkemellett akarok enni,mindennap,és időm sincs külön főzőcskézni...
2010. nov. 29. 21:30
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

hát ebben igazad van

de az élet nem mindig olyan,mint amilyennek lennie kéne

másnak van pénze és mégis eleszi,ráadásul drága gyorskajákat vesz meg egyéb ilyesmit

az olyanok,mint te pedig talán ennétek diétásabb kajákat,de nincs mindig lehetőség

hát igen,az élet ilyen


viszont ezt nem volt honnan tudjam, ez az egyik dolog

a másik viszont az, hogy tudod,nem te vagy az első aki megkérdi hogy jól evett-e és akkor megmondják neki,hogy nem,errefel pedig azt mondja a kérdező,hogy hát de neki nincs pénze másra

ezzel nincs semmi gond, de akkor minek kérditek?

a krumpli és a rántott hús még jóindulattal sem tartozik a fogyókúrás kaják közé, DE ha ez van akkor még mindig nem baj,mert kellő mozgás mellett lehet fogyni mellettük

2010. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fogyni akarsz, a legjobb, ha gyümölccsel indítod a napot, és délig nem is eszel mást. Ebédet egyél rendesen, 6 óra után pedig ne egyél, max. fehérjét önmagában. Ha mindenképp zsemlére vágysz, vegyél inkább teljes kiőrlésűt. Rakj bele sajtot, meg valami zöldséget.
2010. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A reggelire: majd sonka lesz meg teljes kiörlésú,vagy vmi ilyesmi..roszkenyér stb. de az ebédet enm szabályozhatom:S csak az összetételre vagyok kiv..:)
2010. nov. 29. 21:40
 6/20 anonim ***** válasza:
leírnád a paramétereidet amúgy? mer ezek a nagyokosok osztják ám itt az észt, de azt se tudjuk hány éves vagy stb.. mellesleg meg egyél nyugodtan mindent! csak mértékkel, és sportolj.. még a rántotthús meg iylenek is beleférnek. az vonja meg magától a finom falatokat aki lusta felemelni a retkes hátsóját ;)
2010. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
158cm / 62 kg,szeretek enni,de mozogni is persze:) 15 éves vagyok..amit lehet megteszek:S de azt viszot nem tudtam,hogy a rántott hús ennyire vészes:S
2010. nov. 29. 22:08
 8/20 anonim ***** válasza:

hát igen,erről van szó, a tudatlanság nagy úr......nem akarlak bántani,de látszik,hogy kezdő vagy


a rántotthús,a krumplifőzelék,a sima zsemle: nálam ezek szóba sem kerülnek fogyókúra esetén

de ahogy az előző mondta: mozgás mellett beleférnek,csak ne edd degeszre magad

2010. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igen,elég kezdő vagyok sajnos:/ akkor segíts még kicsit...miket ehetnék még kb.? nehogy megint vmi hülyeséget csináljak...
2010. nov. 29. 22:13
 10/20 anonim ***** válasza:
hát, így hogy reggel ettem nem olyan vészes, de heti max 2* legyen szerintem! az ebéd között ugye.. reggelire egyél gabonapelyhet tejjel (azért ne a legcukrosabb félét :D) vacsira meg gyümölcsöt :)
2010. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!