Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Update Norbi fogyókúra jó?

A Update Norbi fogyókúra jó?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm ő ebbe kezdett bele és 1év alatt 19kg-ot fogyott. Szerintem nagyon szép eredmény. Ő dicséri ezt a módszert. Ellenben hallottam olyat is erről hogy nem hatásos. Hatástalansága lehet az hogy a személynek egészségügyi problémái vannak .. vagy nem tudom.

De akkor ez a módszer most jó vagy nem jó?

( Egy egészséges ember vagyok kb. 10kg felesleggel amit le szeretnék adni. de nem akarok minden egyes fogyókúra fajtát kipróbálni így inkább a segítségeteket kérem. )

Válaszaitokat előre köszönöm.

Üdv.


2010. dec. 6. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hatástalan csak, ha az illető nem minimalizálja a 3-as kódú ételek bevitelét, tehát dél előtt eszi a lisztes, cukros, zsíros dolgokat, merthogy olyankor "lehet". Nos, 3-as kódú kaját lehet enni, de csak nagyon kis mennyiségben és csak az "íze kedvéért" mennyiségben. Amúgy ha a kaják 80-90%-át 1-esek, 10-15 %-át 2-esek, a fennmaradót pedig 3-asok alkotják, akkor szerintem garantált a fogyás.


Szerintem annak nagyon hasznos, aki kezdő fogyókúrázó, megtanít arra, hogy mik azok az ételek, amiket kerülni kell, ha fogyni akarunk.

2010. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Update Norbi diéta nem jó csak norbi pénztárcáját tömöd.Meglehet olcsobban csinálni [link] ezzel egyik ismerösöm 20 kg fogyott.
2010. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért tömné Norbi pénztárcáját?? Ez a módszer kb. 7-8 éve került a köztudatba, akkor még szó sem volt semmilyen update termékekről, egyszerűen az élelmiszereket kategóriákba sorolta.


Szerintem tök jó módszer, ha tényleg betartod a kódokat, és 3-ast lehetőleg egyáltalán nem eszel, tuti fogyni fogsz. Az a jó benne, hogy nem kell éhezni, az 1-es kódú kajákat akár este is eheted és annyit,amennyi jól esik.

Norbi termékeket szerintem felesleges venni, eléggé műkaják és nagyon drágák. Nézd meg a norbi titok 2 c. könyvben a kódokat és aszerint étkezz.

2010. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyetertek!!a Norbi-update modszer es Norbi termekei az 2 kulon fogalom.Igenis mukodik az Update es az egyik legjobb az en velemenyem szerint,hiszen mindent ehetsz tehat mindenhez hozzajut a szervezeted,ami azt is jelenti h hosszu tavon is csinalhatod,ha ugy tetszik eszerint elhetsz.ellentetben az idiota sztardietakkal,amit ha abbahagysz visszahizol azonnal.Norbinak vannak szuperjo receptjei is,edessegek is amik finomak,egeszsegesek,en csak ajanlani tudom mindenkinek.
2010. dec. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A kódokat megfogom nézni és bele is kezdek ebbe az egészséges életmódba. :)

2010. dec. 7. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 7 kilót fogytam, amikor a kódok szerint főztem, normál alapanyagokból, a 7-8 éves verzió alapján. Norbi is leírja, hogy megfelelő a hagyományos cucc, még light se kell, hogy legyen.

Ettem 3-as kódú ételeket is, pl. 1 normál zsemlét reggel.

Édesítő helyett gyüm.cukrot használtam, igaz, minimálisat, csak 1 kávéskanállal a teába.


Viszont nemrégiben rendeltem norbis ebédet, és 1 hónap alatt 2 kilót híztam. Én ugyanis zsírmentesen főzök, Norbi pedig sem a zsírmennyiséget, sem a kalóriatartalmat nem nézi, csak a szénhidrátot és a GI-t. Nekem sajnos a zsír sem a barátom.

És az sem jutott eszembe, hogy hiába update 1, egy 150 kilós férfinak is elég kell, hogy legyen az adag, tehát egy 70 kilós nőnek nem szabad megennie az egészet, akkor sem, ha 1-es kód.


Ha ezeket betartod, akkor jó fogyókúra, ha elbénázod, mint én, akkor nem az.


Természetesen a hatásosságát befolyásolhatják egészségügyi problémák, pl. ha pajzsmirigy-alultermelés miatt hízik, akkor nem fog neki használni, amíg a gyógyszerét be nem állítják (sőt, gyakran utána sem sajnos), mert az ilyen betegek egy pohár víz látványától is híznak.

2011. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!