Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Marha hús helyett disznó? Hal...

Marha hús helyett disznó? Hal helyett csirke?

Figyelt kérdés
Találtam egy jó diétát magamnak.Illetve részben jó. 1 hét alatt 4kg minusz. Az a bajom hogy marha hús és hal van benne 3 nap talán.Marha helyett ehetek disznót? És hal helyett csirkét? Egyiket sem szeretem!:(Vajon így is hatásos lenne a diéta és fogynék?Tapasztalatok?
2010. dec. 13. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
a disznó nem jó, a csirke ok, cseréld a marhát pulykára.
2010. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De a pulykát sem szeretem:(!Emiatt nehéz találni nekem diétát:(!Akkor most hogy csináljam??Ötlet?
2010. dec. 13. 21:01
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyél nyúlhúst. Az még egészséges is.
2010. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
:( elég gázos vagyok! Csak a disznót és a csirkét eszem meg!!GÁZ ugye?
2010. dec. 13. 21:08
 5/22 anonim ***** válasza:
Próbáld már ki a pulykát, kacsát, sokkal jobbak, mint a csirke, és több a hús rajtuk. A csirke csak csont, főleg, ha tápos... És igen, iszonyú finnyás vagy.
2010. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam mindet már de nem ízlik. A marhát meg csak pöriben eszem meg!És a birkát is! Sajnos akkor ez van:(.Azért köszi a válaszokat!
2010. dec. 13. 21:15
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
felemeled a lusta, kövér segged és nekiállsz sportolni diétához mit szolnál?
2010. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy? Pont a diétáról írok. együgyű!

Mozgok eleget asszem egy 16hós baba mellett te ne szabd meg nekem mennyit mozogjak!Pont eleget mozgok!

2010. dec. 13. 21:20
 9/22 anonim ***** válasza:

Tényleg sportolhatnál egy kicsit, a baba után szaladgálás azért más. Napi fél óra bicaj, vagy legalább gyors gyaloglás, heti minimum 3x nagyon jót tenne.

De a kérdésedre válaszolva, hal, csirke tökéletes.

Én csak a csirkemellet és a combfilét szeretem, szerintem nincs ezzel semmi baj. Az ízlés az ízlés, ez még nem finnyásság.

2010. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
ja én vagyok az együgyű, mert hülyeség a heti -4 kg ....hülye vagy fiam, egyes...
2010. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!