Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Győri Édes Jóreggelt nevezet...

A Győri Édes Jóreggelt nevezetű készítményét diétások is fogyaszthatják reggelente?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem annyira egészséges mint reklámozzák,tele van cukorral...szerintem válassz más alternatívát...
2009. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, mit érdemes enni, de kíváncsi voltam, ez megfelel-e, főleg, mert olcsó. Így viszont marad a rozskenyeres szendvics :D
2009. jan. 21. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A rozskenyér sem sokkal "lájtosabb", mint a cukros jó reggelt.:) Reggel eszed- tudom:D- így nincs jelentősége különösebben.
2009. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A rozskenyérben lassan felszívódó összetett szénhidrátok vannak, a jóreggelt-ben meg emellé egy rakat cukor, ami gyors felszívódású.

Most nem fogom levezetni de a "gyors/egyszerű" szénhidrátok könnyebben mennek zsírba.

2009. jan. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne edd ha fogyózol, m majdnem 400kcal egy csomag.Ha diétázól akkor se, csupa cukor.
2009. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
400kcal egy karton...
2009. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100 grammban van 400 kcal... de egy csomag csak 50 gramm!!
2009. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%
Nyugottan ehetsz Győri édes jó reggeltet. Én is fogyókúrázom,és nem hiztam eddig tőle. Van benne rost,ami jó az emésztésre,ezen kivül teljes kiörlésü gabonábol készült.Szóval ha reggel eszel egy csomagot,attol nem fogsz hizni. Cukor meg kell a szervezetnek... Másik dolog,meg ha azt kivánod,akkor miért ne ennéd?!(mellesleg egy csomagban 220 kalória van...)
2009. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!