Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit eszel karácsonykór?

Mennyit eszel karácsonykór?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a kísértés, hogy tele együk magunkat. Bár Én szerencsére leégettem a tőltött kacsát ami a főétel volt, de ennek ellenére azért ízlett. Te hogy vagy ezzel, mennyit szedtek fel karácsonykor és melyik étel az amivel a legjobban kell vigyázni ?
2010. dec. 26. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mennyit eszünk? Rengeteget. De már tegnap fékeztem magam így hát ma reggel frissen keltem mint egy halacska. Nem csak az a baj hogy zabálsz, de az is hogy nem mozogsz. Ha legalább nem ilyen idő lett volna. Ma viszont már szállingózik a hó is és a hőmérő is hidegebbet mutat, remélem ha szánkózásra nem is, de legalább egy kiadós sétára ráveszem a családot.
2010. dec. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

karácsonykór semmit sem eszek

amúgy ez valami betegség? mondjuk akkor úgy írnánk, hogy karácsony-kór. de egybe nem tudom mit jelent...

2010. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
24én annyit amennyit szoktam + 4db szaloncukor. Tegnapra meg sikerült megbetegednem, szóval kevesebbet, mint a normális, ma is ez jellemző
2010. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

párolt halat, párolt csirkemellet )2 szelet)

hozzá zöldségköretett

gyümölcsök

halászlé

nekem ennyi volt a 3 nap alatt

ja meg ettem céklát és savanyúságot is

sütit, szaloncukrot egyáltalán nem ettem

ja meg csak vizet ittam

nekem egyáltalán nem nagy a kisértés nem érdekel, nekem az ünnep nem a kajáról szól, hanem arról h végre együtt van a család és egy jót beszélgetünk, emellett nem nagyon érdekel a kaja:)

majd ha leszdejük a fát és elosztjuk a szaloncukrokat abból eszek 1-2 szemet:)

2010. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyanannyit. ugyanis nem karácsonyozunk. legalábbis össznépi zabálás nincs.
2010. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Többet, mint általában, felszedtem 4 kilót, amiből kettő már le is ment. Hónap végére még "mínuszban" is leszek. Ez a négy kiló legyen a legnagyobb bajom, úgyis lemegy. Minek ezen görcsölni?
2011. jan. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is fogyózok. és karácsonykor tele ettem magam sütivel. nehiszitek el de fogytam 1kilót xDD
2011. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
nemcsak Karácsonykor, de még utána is csak zabáltam 36 kiló voltam megörültem, h feljött 3 kiló, de sajna amint wc-re mentem csökkentem 2 kilót ááááááá nem tudok hízni!
2011. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ezen a Karáncsonyon annyit ettem,mint addig is:sokat

Viszont holnaptól kezdődik az életmódváltás(jejj!)

talán egyszer majd én is elmondhatom,hogy újra mértékesen eszem Karácsonykor,mint régebb

Viszont az utóbbi 3 évben elszaladt velem a ló

nem baj,lesz ez még ígyse

2011. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!