Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm vagyok és 68 kg! hány...

163 cm vagyok és 68 kg! hány kilónak kéne lennem? és hogy fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen a magasságodhoz képest van egy kis túlsúly,kb 57-59-nek kellene legyél.fokozatosan próbáld meg leadni,ideális kb 3 honap.ha lehet délelőtt egyél szénhidtátot,délután-este bőven elég a fehérje.állj rá egy kiegyensúlyozott étkezésre,tehét teljes kiőrlésű pékáruk és tészták,sovány tejtermékek,sovány húsok,halak,sok zöldség és gyümölcs.kerüld a sok cukros sütit,sült krumplit,chipset,fehér lisztből készült dolgokat.és persze sok mozgás!Sok sikert:)
2011. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! pár hónappal ezelőtt még 58 kg voltam!!! :(
2011. jan. 3. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
én 65 kiló vagyok és a célom az 58-59 ugyanennyi centivel, de sajnos meg se mozdul a mérleg. koplalással fogytam 2 kilót, de rájöttem nem éri meg és újra normális diétába fogtam ezért vagyok 65 és nem 63, de már nagyon szeretnék 58 lenni :/ és nem tudom, hogy érhetném el....
2011. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyerekek, egyáltalán nem biztos, hogy ehhez a magassághoz az 57-59 kg lenne az ideális.

A csontozatodtól és azizomtömegedtől is függ, hány kiló lenne az ideális.

Én normál csontú vagyok és picit izmos, 164.5 cm és 52 kg. Ja, és a csípőmön fogni lehet a hájat, tehát kb. 50-51 kg-val lennék karcsú.

Ha erős csontozatú vagy, vagy sportolsz, akkor az ideális súlyod max. 58 kg.

Tehát 52-58 kg között. De mondom, van aki 50kg-mal jó.


Amúgy van egy jó számítás erre: 163-110=53kg.

2011. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ezt nézzétek inkább: [link]

De nem a testsúly számít, hanem a méretek, izomtömege..

Lehet ha te lefogysz mondjuk 63 kilóra pont úgy nézel ki mint más 55kilóval.. csak annyi különbséggel hogy rajtad izom is van, rajta meg csak csont és háj..


pl. én 62 kiló vagyok és sportolok van egy barátnőm aki nem de ő 57 kilós max, és vékonyabbnak tűnök nála,rám olyan ruci is rám jön ami őrá nem.. és nagyon utál miatta:)

2011. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

lány vagy?

mert nem ugyan az a test felépítés

ha lány vagy akkor max. 50kg-nek szabad lenned

ha fiu vagy akkor max.55kg lehetsz

egy nő az én szememben 60kg-ig van női alakja

2011. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

kedves utolsó.

Rubint Réka 163 cm magas, és 55 kiló. Akkor szerinted ő egy kövér, túlsúlyos ember?:D

vagy mutatok jobbat: ő pl 163 cm és 62 kiló

[link]

Tényleg nincs már női alakja.. csak úgy folyik a zsír róla.

és max 55 kilós fiú??

Légyszíves legközelebb gondolkozz mielőtt bármit is írsz szerencsétlennek. Vagy állj mérlegre..

2011. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csokiskeksz15 válasza:
Én 163 cm vagyok és 48 kg ez túl sovány lenne??
2013. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!