Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cukorbetegként hogy fogyózzak?

Cukorbetegként hogy fogyózzak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, inzulinos cukorbeteg. Karácsonykor felszedtem pár kilót, ami meglátszik rajtam, ezért már máshogy étkezek (semmi chips, és csoki...) és eljárok tornázni is. úgy vagyn beállítva az inzulinom meg az étkezések, hogy napi 170 szénhidrátot kell megennem. Így is le tudok majd idővel fogyni pár kilót?
2011. jan. 8. 12:47
 1/4 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem kérd ki a háziorvos vagy dietetikus tanácsát, ha biztosra szeretnél menni. :)
2011. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az orvost megkérdezni tényleg jó lenne. De ettől függetlenül szerintem ha mozogsz, és egészséges ételeket eszel a megadott szénhidrátmennyiségen belül, akkor le fogsz tudni fogyni.
2011. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is inzulinos cukorbeteg vagyok,de én nem eszem chipset, sem csokoládét, mert azokat nem is szabadna enned, főleg csokit. Igen térj vissza a 170 szénhidráthoz és persze tornázzál, vagy kocigjál, akkor sikerül leadnod. De ne tégy drasztikus lépéseket, mert akkor felborúl a cukorháztartásod.
2011. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

tényleg remélem, hogy így is sikerül valamennyit leadnom.

igazából eddig is tartottam, a napi 170-et, csak kevésbé diabetikus ételekből. igazából a cukraim sem szoktak rosszak lenni.

De mostmár tényleg visszatérek, a rendes diétához diabetikus ételekkel.

2011. jan. 9. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!