Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok volt, elég, vagy kevés? 1...

Sok volt, elég, vagy kevés? 1 kicsi ishler,3 narancs,2 szelet trappista sajt,500g brokkoli. (? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nasinak főétkezések között elegendő. MOndjuk én több dolgok megbírok enni, hiába vagyok törpe.
2011. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket eszel, már bocsánat.

Az ishler és a sajt borzasztóan hízlal.

Kalóriában kb. ugyanott vagy, ha eszel valamiből többet, aminek alacsony a kalória tartalma, de nagyobb mennyiségben fogyaszthatod, pl. levesek, saláták, egy kisebb adag főzelék.


Ha cukrot és zsírt eszel helyette, később farkaséhes leszel.


Reformáld meg az étkezésed, egyél egészséges kajákat, kevesebbet fogsz éhezni.

2011. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jó. Télen, infulenza szezonban jobban oda kellene figyelned arra, hogy a napi vitamin szükségletedet kielégítsd. Első sorban ez alapján állítsd össze az étrendedet! Ischlerben tudtommal nem sok hasznos van, de ha egy szeletkével eléred azt, hogy ne törjön rád farkaséhség a sok "üres" kaja miatt (most itt gondolok arra, hogy a zöldségektől én még éhesebb leszek, mint voltam az evés előtt), akkor el lehet tőle tekinteni.
2011. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagyon kevés

most állj neki és csinálj vmi zöldséglevest, vagy vmi ehető normális meleg ételt )rizs, főtt krumpli, főzelék (pl spenót) és egyél hozzá húst, halat, avgy tojást

ha nem tudod megoldani egyél egy szendvicset, kefírt, túrót, joghurtot, zöldségeket

2011. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem csak nasi.

Inkább lakjál jól rendes kajával, több értelmét látom. És gyümölcsöt hagyd meg nasinak.

2011. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fogyózol és ishlert eszel meg sajtot? lol xD
2011. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy fogyózom, kedves utolsó? azért ebben a topikban tettem fel a kérdést mert itt foglalkoznak ilyesmivel. a normális válaszokat köszönöm
2011. jan. 19. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Uzsonnára és tízóraira együtt elég, vagy egy könnyű ebédnek is elég, ha könnyű munkát végzel.
2011. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!