Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vétettem! Este 10kor kalácsot...

Vétettem! Este 10kor kalácsot ettem, mert bánatos voltam. Tudom, nem kellett volna. Remélem nem lesz nagy kihatással a fogyókúrámra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha egyszer esik meg, akkor semmi bajod nem lesz. :) Csak ne legyen rendszeres. :)
2011. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha folytatod a diétát és többé nem vétkezel, akkor nem lesz semmi baj.

Csak nálam ez szokott lenni a baj, hogy ha valamivel bűnözök, akkor az egy lavinát indít el, és többet eszek belőle:(((

2011. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akit egy kis bánat kalácsevésre késztet este 10-kor, annak szerintem sosem lesz hosszútávú sikere testzsírcsökkentő diétában. Legalábbis 99%-ban ez van.
2011. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de, én igyekszem... de egyszerűen olyan napom volt, hogy teljesen meg vagyok zavarodva. É megláttam a kalácsot, és ennem kellett belőle. Szerintem ha nem ettem volna, nem is tudom mi lett volna. Most már persze bánom, de teszek róla, hogy többet ne forduljon elő. rosszul is érzem magam emiatt
2011. jan. 22. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Kalácsot. :D Bocs, csak ez olyan vicces. Én ha bűnözök akkor is legfeljebb valami édes gyümölcsöt eszek, vagy talán csokit, de kalács. :D:D:D
2011. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dehogy is semmi gond nem lesz.!!! ha nem bűnöznél sosem az lenne a baj...ez normális. holnap tornázz kicsit többet:).
2011. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Semmi baj nem lesz, sőt! Hogyha amúgy rendesen eszel, és egyszer "bűnözöl", az csak felpörgeti az anyagcserédet és hatékonyabbá teszi a diétádat. Komolyan. Nekem elhiheted, évekig fogyóztam és elolvastam mindent ezzel kapcsolatban (aztán rájöttem hogy a legjobb nem fogyózni, csak hallgatni a testem kis belső hangjára, ami jelez hogy épp mennyit és mit kell hogy egyek, és azóta tartom a versenysúlyomat). Csak arra ügyelj, hogy ne vétkezz két egymást követő napon, mert az már rosszul fog kihatni a fogyókúrádra.
2011. jan. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, és akkor folytatom, amit elkezdtem! :)
2011. jan. 23. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Kész.Ezt elcseszted.Kezd előlről.
2011. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!