Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem csak vizet vesztettem...

Ugye nem csak vizet vesztettem és az izmaimból fogytam?

Figyelt kérdés
Elég nagy súlyfelesleggel rendelkezem,17 éves vagyok.Már majdnem egy hónapja diétázom,sikerült 5,5kg-tól megszabadulnom.Még legalább20at kéne leadni.Reggel gyümölccsel,zöldséggel kezdek,ebédre vmi.leves és sovány húsok,rizs..hasonlók.Vacsorára (szigorúan 6 előtt)néhány zöldség esetleg egy szelet sonkával összevágva.mozogni sajna nincs sok időm,naponta 25percet sétálok.Vizet sajna keveset iszom.Ngyon örülök hogy ebben a hónapban sikerült leadnom némi felesleget,de félek,eddig nem csak vizet vesztettem e és izomból fogytam.
2009. febr. 5. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi! És csak így tovább!!
2009. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Rossz hírem van, sajnos csak a víz távozott.

A 25 perc séta sajnos nagyon kevés és vizet is legalább 2 litert kéne innod. Nekem is hasonló feleslegem van én is fogytam 5 kilót de amint abbahagyoma diétát visszajön hiába nem "zabálok"... Mondjuk én tudom, hogy kevés a mozgás..

Sétával nem sok kalóriát égetszm az aerob mozgások fogyasztanak csak :(

2009. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
meg heti 2tesi óra ahol mindig futunk..:D25 perc az nekem3 km mert annyira lakok az iskolától.este is szoktam néha kicsit mozogni itthon.de tanulnom kell meg házimunkát csinálni néha,igy ennyire futja..amugy nem éhezem,ez inkább életmód mint diéta.hát..remélem még sikerül azért leadnom..ha meg csak viz volt akkor kár..:(
2009. febr. 5. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Otthon igazán tornázhatnál.

Ha comb, fenék problémák vannak, akkor Leg magic<3 ajánlott.

2009. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem comb és fenék probléma,hormonzavar.amugy egyenletesen van rajtam a felesleg.és az a vicc h.semmi narancsbőr:O
2009. febr. 5. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Naribőr most még nem jellemző. Majd, ha a meglévő izomzatod leadása után, erről mit sem sejtve boldogan megállapítod, hogy fogytál, akkor lesz. Egyenes út ehhez a kevés folyadékbevitel is.

Mozgás nélkül nincs fogyás, időd meg arra, amire akarod, nekem mondjuk az egészségemre lenne...:S


Fél óra sétától nem fogsz TESTZSÍRBÓL fogyni. Fogyni- már ezren leírták itt is- aerob edzésekkel lehet, lassú, lihegésmentes tempóval mert a zsír égetéséhez oxigén kell.

Kocogás, úszás, bringa...


Az első 30 percben egyébként nincs zsírégetés, legfeljebb a vércukrot bontod le, ha nem előtte ettél.

Ennyi.

2009. febr. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
de igen! ezzel a hulladék étrenddel SOHA nem fogsz zsírt veszteni! SŐT hízni fogsz, mivel megnő a testzsírszázalékod. hiába megy le a súlyod, az bizony izom és víz ami lement... nézz szét egy testépítő oldalon.
2009. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
minden esetre azóta már 10,5kilonál tartok..:)és nem lóg még semmi és narancsbör sincs.kicsit a cicim összement..:S:P
2009. febr. 26. 19:01
 9/12 A kérdező kommentje:
igaz,hogy nem nézi senki,de az aerob mániásoknak jó leirni h.mozgásnak továbbra is csak sétálok meg tesiórázok,és17 kilót fogytam..:D
2009. ápr. 1. 16:43
 10/12 A kérdező kommentje:
ééés megvan a 20.is:Dmár csak17et kell leadni..:)....narancsbőr semmi ,a melleim tökéletesek:D:D
2009. ápr. 17. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!