Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel valósággal narancssárga...

Reggel valósággal narancssárga a vizeletem. Lehet ettől? (Lent. )

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja elkezdtem zöld teát inni. Minden délelőtt megiszom fél litert két filterből. Délután viszont nem iszom, mert félek, hogy nem tudok aludni.

Egy hete észrevettem, hogy reggel az első vizeletem nagyon sötét, narancssárga árnyalatú. Okozhatja a tea? Vagy annak ki kellene ürülnie már délután?

Nem iszok kevesebbet vagy mást, mint eddig.


(Azért ide írtam, mert a fogyókúrázók talán értenek az ilyesmihez. Én nem fogyózom.)


2011. febr. 7. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A zöld teának vízhajtó hatása van. Több koffeinmentes folyadék kellene mellé. Azért sötét a vizeleted, mert nem tud 'felhigulni' megfelelő mértékben. Délután és este még küldj rá egy liter bubimentes ásványvizet (pár órára elosztva poharanként). Néhány nap alatt el kellene múlnia tőle a sötét színű vizeletnek.
2011. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha este meginnék annyi vizet, nem tudnék aludni, mert sokat kéne pisilni járnom. :( Viszont akkor napközben többet fogok inni. Köszi!
2011. febr. 7. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!