Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mert már...

Mit csináljak, mert már 1hónapja fogyózok és csak 2kg ment le? Az is biztosan víz volt. Keveset eszem. Délig csak gyümölcsöt. Nagyon lecsökkentettem a szénhidrátokat. Édesség nuku. 6után már semmi. Mozgok is hozzá.

Figyelt kérdés
Lehet ehhez köze annak,hogy mostanában állandóan begyullad az epém?Mert úgy tudom az epének jelentős része van az anyagcserében.
2009. febr. 11. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

epe a zsírok bontásában játszik szerepet, asszem felbontja őket kisebb részekre hogy utána hamarabb emésztődjön.

nem vagyok orvos, de szerintem lebomlik, aminek le kell, de később.

nekem se ment le sok elején, mikor mozogtam. ugy éreztem nem haladok, de szerintem előbb utobb felgyorsul.

meg eltérő lehet egyénenként is hogy ki mennyit tud x idő altt

2009. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogyókúra alatt rengeteget kell innod: nemcsak pótolni a hiányt, hanem gyorsítani az anyagcserédet, kitisztítani a szerevezted a felszabaduló méreganyagoktól.

Egy jó húsleves minden nélkül, vagy sok bubimentes víz minden nap kéne. Ja és a teák vízhajtók, tehát mellettük főleg kell inni.

Nehéz, de tűzd ki célul, hogy minden nap megiszol legalább 2-3 litert, és akkor nem lesznek bajok, és nem csak a víz fog lemenni.

2009. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

délig ne csak gyümölcsöt egyél, délelőtt a cukrot és az energiát a szervezet felhasználja az agyműködéshez, másrészt, ha akkor eszel kevésbé leszel éhes délben, délután.

a mozgás minősége is döntő, fél óránál többet kell egyszerre, mert a zsírt csak azután bontja a szervezet

2009. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszolónál a pont! :)

Én csak annyit, hogy havi 2 kiló mínusz nem kevés!! Tudom-tudom, türelmetlenek vagyunk ilyenkor, de egy hónap múlva ez már 4-5 kiló lesz!! Több kilónyi csökkenésről azok számolnak be, akik izomból fogynak (egyél sok fehérjét, hogy elkerüld) vagy keveset isznak és aszalódnak csak, miközben a zsír a helyén marad.:)

Sok sikert!

2009. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Epédnek ehhez semmi köze, illetve csak annyiban, hogy sokunk epéje nehezen emészt bizonyos gyümölcsöket és ételfajtákat. Ki lehet kísérletezni, melyek ezek, orvos is helyre tudja hozni az epeműködésedet, de vehetsz epeműködést segítő teákat is.

Vigyázz, hogy ne hashajtó hatásuk legyen!

A fogyókúrához az epének semmi köze nincs.

2009. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy kevés felesleg van rajtad, azért fogysz lassan/keveset ennyi idő alatt, ilyen étrend és mozgás mellett is?

Csak mert én "gyógyszert" is szedtem anno hülye fejjel (persze diéta, sport, sok folyadék mellett), maximum 4 kg felesleg volt rajtam, és csodálkoztam miért megy ez lassan, gyógyszer mellett is, holott másoknak szuper gyorsan ment. Aztán felvilágosítottak.

Vagy esetleg rossz mozgásfajtát választottál. Zsírégetőnek az aerob dolgok a legjobbak. Ha te tegyük fel ezt kihagyod, és tornázol, akkor nem fogsz fogyni, az izmaid erősödnek, amivel nem veszítesz súlyt, csak formásabb leszel, tónusosabb.

2009. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha beindul a fogyókúra, akkor jók az izomerősítők is, én pl. csak a formálásra gyúrok, mellette megy a diéta. Eddig mínusz 5 kilónál tartok.
2009. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Amúgy sajnos van rajtam jócskán felesleg 23kg.

Minden évben egyszer fogyózok,akkor sikerül 10-15kg-t fogynom,ami az év többi részében szépen visszavándorol rám.

Ezelőtti években minden nehézség nélkül fogyogattam,ahogy kell heti 1kg-t,csak most nem haladok úgy,ahogy szeretnék.

Ráadásul,hogy epegondjaim lettek,szinte mindentől begörcsölök,ezért alig van étvágyam.Kevés dolgot tudok megenni,anélkül,hogy rosszul ne lennék.

Egyébként iszok sok teát és ásványvizet is.

Amúgy nem adom fel,remélem nemsokára beindul a fogyásom! :-)

2009. febr. 12. 13:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A fogyókúrával járó életmódváltást tartósítsd -és nem hízol vissza.
2009. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szénhidrátokat csökkentetted, és valóban alig eszel, meg sportol, akkor annak meg is lesz az eredménye. Lehet hogy ha most kezdtél el sportolni, akkor lehet, hogy fogytál ugyan, de a mérleg nem mutatja, mivel mint tudjuk az izom nehezebb mint a háj. Elvileg centikben kell mérni, de sztem a tükör is elég biztos pont.
2009. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!