Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a kövérek...

Miért mondják, hogy a kövérek vidámabbak mint a vékonyak?

Figyelt kérdés
Én 4 hónapja szültem, és még van rajtam 10kg felesleg. Egy cseppet sem vagyok vidámabb, jobban éreztem magam 60kilósan mint most. Hájas a hasam, a seggem, vastag a combom. Micsoda öröm!
2009. febr. 13. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni, hogy ki hogyan érzi magát. De a klaszzikus kövérek, akik azért híznak meg, mert jól érzik magukat, nem izgatják őket a következmények, jókat eszenk stb. élvezik az életet. Nem stresszelnek a tömegük miatt, így eggyel kevesebb gondjuk van -> boldogabbak. Persze van, hogy valaki hormonális okok miatt, szülés miatt, stb. miatt hízik meg, ők nyilván nem leszenk vidámak..
2009. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
mert maguknak is hazudnak!
2009. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem azért, mert az evés boldoggá tesz! Imádok én is jóízűeket enni.....nyami nyami :)
2009. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt hülyeségnek tartom. Régen rossz ha valakit az evés tesz boldoggá.
2009. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
85%

"Mert maguknak is hazudnak ?!?!? "

Ez milyen valasz ? Honnan tudjuk, hogy ki mit tesz boldogga? Lehet , hogy azt , akin van felesleg igy boldog , mert nem fogja sanyargatni magat azon, hogy most a legujabb E...it, vagy Gu..i cuccba nem fer bele. Ugyanakkor szerintem a kerekebb emberek nem is annira onteltek , mint a vekonyabbak. Nezzetek meg a cicababakat! Meg azt sem lehet megkerdezni toluk, hogy mennyi az ido !!! Radneznek es nem a legujabb ternd szerint vagy feloltezve egyszeruen te mar nem is vagy ember ! Ez milyen ? Termeszetesen mindenhol vannak ivetelek! M;ind a ducibb , mind a vekonyabbak kozott.Az elozo valaszolonak , kiprobaltad , milyen az , amikor puffasztott rizsen elsz egy szelet parizsival es majd kilyukad a gyomrod es meg tornaznod is kell , ahhoz , hogy lemenjen egy par kilo. Ellentetben azzal, hogy joizuen megeszel egy tanyer kisebb mennyisegu etelt...

Azert itt is van kulonbseg szerintem.

Amugy pedig nem minden esetben boldogabb egy ducibb ember , mint egy vekonyabb, szerintem ehhez is karakter es szemelyiseg kell !

2009. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
88%

Szia ne aggódj abból a feleslegből 5 kg lemegy ahogy a baba már nem szopcsizik a többit viszont le kell dolgozni. Amúgy éppen ezért boldogabbak a kövérek, mert nem foglalkoznak azzal, hogy is néznek ki, hanem elfogadják magukat és élvezik az életet.

Jó babázást

2009. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem tesz boldoggá hogy salátát zabáljak egész nap és ásványvízzel borítsam le! Kiváncsi lennék hogy Nikol Richie meg Vic Beckham mennyire boldog, ha mondjuk eltekintünk attól hogy marhára gazdag mind a két nő! De egy áltag nő nem tudja a gondolatait azzal elterelni hogy leugrik Hawaiira kicsit nyaralgatni amikor csak kedve támad!

Engem boldoggá tesz ha hazajövök leguríthatok egy pohár jéghideg Coca Colát és boldoggá tesz ha a barátommal vagy a barátnőmmel sétálva megállunk és veszünk egy hamburgert és megesszük és közben elvagyunk! És az is boldoggá tesz hogy este a Barátok közt közben pattogatott kukoricát ehetek néha, ha megkívánom! Boldoggá tesz a sütemény sütés, és amikor kész van, megkóstolom és áttudom értékelni mi az ami meg kell változtatni benne! Nem csak én szeretek enni de szeretek is etetni, a szomszédoknak is szoktam sütni, amikor olyan kedvem van legyártok 100 muffint és szétosztom, hogy más is egye azt a finomat amit én csinálok!

És nem vagyok se 60 se 70 kiló! 180 centi magas vagyok, 22 éves, és szeretek enni, ennyi! Egyszer rámjött egy depressziós hullám amikor csontsoványra fogytam, életem legborzalmasabb szakasza volt, undorodtam magamtól amikor fürödtem mert kiálltak a bordáim!

Én boldog vagyok ahogy most vagyok, van rajtam felesleg, és nem hazudok magamnak, nem akarok deszka lenni, így érzem jól magam! Jókat eszek és nagyokat sportolok, az élet minden területén kiveszem a részem, még strandra is szoktam járni!

Aki úgy érzi hájas a segge meg vastag a combja az fogyjon le és ne sápítozzon! Aki meg úgy érzi hogy telt a feneke és kerekebb a combja, de megvan elégedve vele az meg úgysem fog tenni ellene semmit mert neki ez tetszik!

Ha te ennyire nem tetszel magadnak, és nem vagy boldog, akkor tegyél ellene! Bár azt hinné az ember, egy 4 hónapos csecsemővel az ember az életében legboldogabb szakaszát éli meg és az a legkevesebb, hogy hogyan néz ki önmaga ezekben az időkben!

De ha te így gondolod, előtted a lehetőség! Sportolj, az nem apasztja el a tejed, mielőtt azzal jössz hogy szoptatsz és nem tudsz diétázni!

Ez az én véleményem!

2009. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Igen, kedves kommentelő, kipróbáltam már miylen a pufirizs vízzel. Sőt az irodámban is azt majszolok, ha már nagyon éhes vagyok ebéd előtt. Kipróbáltam ,mert mint majdnem minden ember, hiú vagyok, és mert nő vagyok és ezért tetszeni akarok a páromnak a nőknek, de legelőbb magamnak.És hidd el, nem esik nehezemre nem kekszet rágcsálni kólával, és nem a nagy adag sütik teszik az életemet boldoggá, hanem a családom a párom, a munkám, és az hogy egészséges vagyok.

A kérdés írónak pedig annyit: Most tényleg ne eméssze magát ezen, a pici fontosabb mint az a 10 kiló felesleg.Egyébként ha beindul a csemete, ugyis összevissza rohansz utána.Élvezd ki a boldog perceket, amit a gyereked ad neked!Jó egészséget nektek!

2009. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha szerinted az az ember kevesebb tőled csak azért, mert 10-15 kilóval több van rajta, akkor neked el van ferdülve az értékrended.

"hiú vagyok, és mert nő vagyok és ezért tetszeni akarok a páromnak a nőknek, de legelőbb magamnak"

Hát a párom pont az aki folyamatosan mondja, hogy imádja hogy van rajtam fogás és ha stresszesek a napjaim és mondjuk leszalad rólam 3-4 kiló egyből megemlíti, hogy lóg rajtam a nadrág és bevan esve az arcom, és hogy reméli nem fogyókúrázok mert ő utálja a deszka lányokat.


És bizony jól jött ez a néhány plusz kiló ami rajtam van,. amikor felnőtt fejjel vették ki a mandulámat és másfél hónapig nem tudtam enni jóformán, annyira kemény és nehéz volt a gyógyulásom.


De itt abbahagyom a beszélgetést: egyed a puffasztott rizsed és légy vele boldog :) szenvedj egy életen át azért hogy 90-60-90 legyél, hogy könnyebben elkapd a betegségeket mert semmi immunrendszered és ellenállóképességed nincs mert mindent megvonsz magadtól :)

Én meg megeszem a narancstortámat amikor szülinapom van és megeszem a popcornomat a moziban és elnyalom a fagyimat a meleg napokon és megiszom az üditőmet amikor szomjas vagyok és boldog vagyok hogy egészséges vagyok és amit csak lehet az életből azt mindet kiélvezem :)


Aki meg gusztustalannak tartja magát az meg fogyjon le, ne sipákoljon!

Aki meg a 4 hónapos gyerek mellett ezen aggódik annak meg kár volt gyereket szülni!

Sziasztok!

2009. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
61%

Kedves elottem valaszolo, kepzeld el en is tudom milyen "pufirizst majszolni" mivel egesz tinikoromban ezt csinaltam, ami nem is volt olyan regen. Hasonlitani akartam a sok sovany lanyra, akinek a kezet es a combjat nem lehet megkulonboztetni. Volt , hogy harom napig nem ettem semmit , csak vizet ittam es probaltam tornazni. Aminek a kovetkezmenyet a mai napig iszom.Hormonalis problemam lett , mert a legrosszabb idoben csinaltam, amikor a testemnek nem erre lett volna szuksege. Jott a doki a tablettakkal, amitol nem javult semmi, sot elkezdtem hizni.Elegem lett abbahagytam mindent, sportolok, nem fogytam sokat ,sot, de rajottem arra , hogy az egeszsegemet soha sem fogom kockaztatni egy par kiloert es nagyon sajnalom , hogy akkor ezt megtettem, mert most egeszseges felnott lehetnek.

A tetszesrol annyit, hogy ameddig sanyargattam magam egy pasim sem volt, se gimiben, sem feljebb. Aztan a problemak es a beletorodesem utan vegre lett kapcsolatom es ennek koszonhetoen most kulfoldon elek.A parom pedig bizotsit mindennap arrol, hogy mennyire szepnek tart es neki igy vagyok tokeletes. Nem kell szilikonoztatnom a mellemet , mert termeszetesen VAN es a fenekemet sem kell feltoltetnem es leszivatnom itt - ott sehonnan sem. Gondoltam a pufirizs majszolasa kozben az irodadban erre neked valaszolok.

A kerdezonek pedig a tortenetem talan hasznos lesz neked is abban , hogy a gyermekedre gondolj elsosorban, a felesleget csak sporttal probald lekuzdeni a baba miatt. Nehogy neki is legyen barmilyen poroblemaja ebbol adodoan!Anyukam ket gyerek utan 10-10kg-ot szedett fel, de rovid ido alatt le is adta es 50 eves koraig tudta tartani az 50-55 kg-ot , ami szerintem szep teljesitmeny.De o nem esett ketsegbe annak idejen, pedig meg pufirizst sem lehetett kapni ! :)

2009. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!