Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szép cukkinit sikerült vennem....

Szép cukkinit sikerült vennem. De diétázok ezért diétásan is szeretném elkésziteni. Kérhetek ötletet hogy csinájam?

Figyelt kérdés
Vacsira szeretném enni.
2011. febr. 26. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szójaganulátumból csinálj tölteléket, és készíts belőle töltött cukkinit.
2011. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az elsőt énis ajánlom nagyon finom!

de megpárolhatod másik 2 zöldségel is vagy csak azt vacsorára tökélete a párolt zöldség :)

2011. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagymán párold meg a cukkinit, fűszerezd. Rántottával edd.

Nagyon szeretem így.


Vagy: hagymán párolj meg darált csirkehúst, keverd össze főtt barna rizzsel vagy bulgurral, tejföllel, friss kaporral, ezzel tölts meg a cukkinit, szórd meg reszelt sajttal. Süsd meg fólia alatt sütőben, majd pirítsd rá a sajtot. (Ez inkább ebédre jó a rizs miatt.)


Csinálhatsz belőle kapros cukkinifőzeléket, ugyanúgy, mintha tökfőzelék lenne.

2011. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felnegyedeltem,beízesítettem,megszórtam reszelt sajttal és megsütöttem sütőben. Vegyes zöldsalival ettem.
2011. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TOMAtm ***** válasza:
2-3 kolbásszal,3 szelet fehérkenyérrel,kovászos uborkával 2 üveg hideg sörrel és egy cseresznyepaprikával el tudom képzelni.máskülönben bárhogy is próbálom nem sikerül.
2011. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!