Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a kenyér pirítva...

Igaz, hogy a kenyér pirítva kevésbé hizlal? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, de erre te is rájöhetnél
2011. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, a kcal értéke ugyanannyi, max nehezebben emészti meg a gyomor, így nem tud olyan könnyen beépülni a zsírraktárba. de akkora különbség nincs, hogy csak ezért érdemes legyen megpirítani :D
2011. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy fogyókúrás étrend alapja a pirítós. és ezért nem értettem a dolgot.
2011. márc. 3. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen fogyókúrás étrendé? :) Ne esztelen fogyókúrákba lohalj bele, életmódot kell váltani és akkor életed végéig tartható a csodás alak :).
2011. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 13 naposra gondolsz? Mert abban van pl pirítós többször, az a fogyókúra 1 sz*r... Mellesleg meg ugyanaz a kenyér, nem alakul át, ha pirítjuk:-D
2011. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen azt kezdtem el csinálni. 2 hét alatt 1 kilót ha fogytam-.- de barátnőm meg anyukája ilyen 5-6 kilókat adtak le.
2011. márc. 5. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb súlyúak, mint te, akkor azért lehet.

Egyébként én is elkezdtem ezt pár éve, 4. napon összeestem, abba is hagytam.

Nem éri meg, mert ha fogysz is, utána ha visszatérsz normális étrendre, a háromszorosát is visszahízhatod.

Inkább a kcal-t számold, meg ne egyél fehérlisztes, meg cukros dolgokat, és este csak óvatosan egyél. Bár lassabb, de jobb és egészségesebb is!

2011. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti 0,5-1 kg fogyás a reális, márha valóban zsírt szeretnél leadni, nem az izmodból veszíteni. Mondjuk ha ez lenne a célod, nem is ilyen diétákba mennél bele. Annak az oka, hogy ők többet fogytak az amit már írtam: több tömegről indultak, így akár valóban zsír is mehet le, de ha nekik két hét alatt ment le 5kg, akkor szomorúan tudatom, hogy abból örülhetnek ha 2 kg volt zsír, a többi izom és víz. 4 kg egy hónap alatt leadható megfelelő étrenddel és heti 3-4 intenzív mozgással. Tapasztalat, nem holmi nevetséges fogyókúrás étrend az alapja a megfelelő fogyásnak. Ha viszont neked kb csak ennyi felesleged van, akkor lehet két hónap is kell, hacsak nem iktatsz be több mozgást, de pihenőnapra mindenkép szükség van.
2011. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, persze, kipárolog a szénhidrát :D
2011. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!