Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ettem 2 kiflit benne sonka...

Ma ettem 2 kiflit benne sonka és sajt aztán ettem egy ráántottát 3 tojásból oregánóval és egy fej lila hagymával ehhez még ehetek vagy ez elég h fogyjak ha mindennap kb ennyit eszek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel egy grammot nem fogsz fogyni.
2011. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert sok vagy miért?
2011. márc. 3. 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:

ez így nagyon nem jó.

nem csak a mennyiség a lényeg,hanem a minőség is.

hol van itt a vitamin?rostok stb?


[link]

2011. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi a linket :)
2011. márc. 3. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:
szivesen
2011. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez így kb egy reggeli meg egy vacsora :). Normális ebédet kell enni, rendes adagot: hús körettel (rizs, zöldség), uzsira pl. joghurt, tízóraira pl. gyümölcs vagy magvak, a kiflis cucc mehet reggelire (tk kifli lenne a jó, akkor nem lennél éhes tízóraiig, ebédig), vacsira pedig a rántotta tökéletes, ha kevés zsiradékon készül. S ne felejtsd el a mozgást sem, ha minőségi fogyást akarsz :).
2011. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
renden köszönöm hát mozogni szoktam általáan biciklizek szobabiciklin meg kisebb tornákat csinálok :)
2011. márc. 3. 16:57
 8/12 anonim ***** válasza:
kiflit péktermék mivolta miatt (liszt, szénhidrát) alapból nem kéne enned. egyél kétszersültet vagy barnakekszet vagy azt száraz ropogós rizsfelfújtat helyette, arra rá tudod tenni a sonkát (csak csirke vagy pulyka) sajt felejtős mert tele van zsírral. tojást máskor gondold meg, egy darabban van 70 kalória.
2011. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én régebben úgy fogytam le, hogy délelőtt ettem két bagetett vagy kakaós csigát,délután viszonylag normál adag kaja , ami otthon volt. A mozgás annyi volt hogy a városban mindenhova gyalog mentem. Ez nem séta volt hanem gyors gyaloglás kb 1 óra.A heti 1kg , 1,5 kg lement.
2011. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha olyan világban élünk, ahol a fehérjedús tojást is meg kell gondolni, mert URISTEN, 70 KCAL!!!!!!!! akkor inkább maradok malac. persze majd nyultápon élek. gondolkozz már mielőtt tanácsot adsz.
2011. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!