Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégető táncos videókat...

Zsírégető táncos videókat keresek. Nem feltétlenül letölteni szeretném inkább online vagy akár megveszem. A lényeg hogy táncos alapja legyen hogy élvezzem de közben zsírtégessen, és kb 1 órás legyen. Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:51
 1/4 anonim válasza:
en nemreg kezdtem itthol zumbazni, es nagyon elvezem, bar en eddig csak egy 20 perces videot probaltam, a valahonnan tudtam tolteni 1 orasat is. van tobb fele, de nekem a 20 perces tetszik, mert az inkabb tancos
2011. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt hol találtad?
2011. márc. 7. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rég találtam egy latina size nevű videót, azóta folyton salsázni és chachacházni lenne kedvem :) le is töltheted:

[link]


A másik pedig ez a honlap: [link]

itt is vannak videók, bár rövidebbek, viszont az alapokat nagyon jól begyakorolhatod!

2011. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elso vagyok .

torrentz.com on ird be keresobe h zumba, es onnan valogathatsz:) nekem 20min basics express van :D, meg valami live de azt meg nem csinaltam, mert az nem tunt annyira tancosnak

2011. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!