Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesítsem a mézet?

Mivel helyettesítsem a mézet?

Figyelt kérdés
Mézmániás vagyok:D volt, hogy 1 hét alatt 2 üveggel is felzabáltam...Emiatt egyáltalán nem kívánom a süteményeket, meg más édességeket. Le szeretnék szokni erről, heti 3-4 kiskanálra. De akkor mivel édesítsek? Nádcukor? (édesítőszert nem szeretnék használni.)
2011. márc. 7. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj gyümölcscukrot, vagy Steviát, mindkettő természetes alapanyag, és jól használható főzéshez, sütéshez, stb.
2011. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bányai Károly ***** válasza:
A gyümölcscukor jó ötlet, sokkal kevésbé zavarja be az anyagcserét, mint a méz. Szerintem napi 2-3 kiskanál méz nem gáz. Én biztos ezt választanám, mert rengeteg értékes hatóanyag van benne. És ha cserébe az édességet sem kívánod, akkor teljesen vállalható mennyiség.
2011. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!