Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom? És...

Mennyit kellene fogynom? És ezzel az étrenddel sikerülni fog?

Figyelt kérdés
158/58 kg vagyok, van rajtam egy kis felesleg, mennyit kellene fogynom? 5 kiló kb? Az étrend pedig a következő lenne: Reggeli: jó reggelt! keksz Tízórai: gyümölcs Ebéd: leves Uzsonna: gyümölcs Vacsora: Joghurt + futás és itthoni torna
2011. márc. 15. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Súly alapján normál tartományba esel, inkább testzsírszázalékot méress, azzal többre mész.

Az étrendedben kevés a fehérje, meg szerintem alapból elég kevés, amit megeszel, bár mennyiséget nem írtál, de gondolom, 1 csomag keksz (4 db), 1 tányér leves, gyümölcs 1-2 db, 1 pohár joghurt... A Jó Reggelt keksz pedig annyi kalóriát tartalmaz, amennyivel normális ételből jól is laksz, azzal a 4 db keksszel viszont nem hinném. Vagyis kcal-ban jó, de mennyiségben nem, és összetevőkben sem. Egyszer-egyszer belefér, de ne ezt edd rendszeresen reggelire. Helyette ami jó, zabpehely tejjel, vagy teljes kiőrlésű kenyér sonkával, sajttal, zöldségekkel.

Tízóraira a gyümölcs mellé nyugodtan megehetsz egy joghurtot.

Ebédre ha teheted, inkább sovány húsok, hal, tojás, tofu, szója (ezeket variálva), mellé saláta, zöldség, rizs.

Uzsonnára jó a gyümölcs, kivéve banán (délelőtt eheted akár azt is, csak délután ne.)

Vacsora: Joghurt mellé lehet túró, tojás, zöldség, vagy joghurt, túró mellé alacsony ch tartalmú gyümölcs.

2011. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebédre ehetnél többet. Sovány húsokat, halat pl. De köret nélkül, savanyúsággal. Reggelire is nyugodtan ehetsz felvágottakat, puffasztott rizst/búzát.
2011. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi szépen, felpontoztalak titeket! :)
2011. márc. 15. 22:25
 4/9 anonim válasza:

szerintem igen :D

sok sikert!

2011. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 15. 22:28
 6/9 anonim válasza:
Én pont ebben a magasság/súly kategóriában voltam kb 2 hónapja és én is fogyni akartam, sikerült. Persze ez, hogy mennyit kell, a csontozatodtól, az alkatodtól, a testzsírtól is függ...én eddig 6 kilót adtam le, de szerintem elég is. Sosem éheztettem magam, arra figyeltem, hogy este csak keveset és nem zsírosat egyek, napközben amit ettem, mindent gyerektányérról ettem, mert valahogy jobban mutatott rajta az a kis adag :) , mozgás meg annyi volt, hogy esténként fél óra 3/4-ed óra séta a kutyussal (ami neki is kell ), csokit meg ilyesmit elfelejtettem, meg sokat ittam...
2011. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A súlyod szerintem pont jó, de ha levonunk 10%-ot is a magasság mínusz százból, akkor ugye kb 6 kg-al kellene kevesebbnek lenned. A reggeli kekszed tömve cukorral, a tízórai gyümölcs se mindegy, hogy mi pl banánt semmiképp, az ebéded nagyon kevés, uzsonna szintén kevés és nem hatékony energiaforrás, a vacsi meg szintén nagyon jelentéktelen....

Étrendtippem: reggelire puffasztott búzás szendvics pl felvágottal, paprikával, paradicsommal, meg pl édesítőszeres kakaó. Tízóraira alma. Ebédre hús, hal savanyúsággal, főtt zöldségkörettel, salátával, vagy grillezett zöldség. Uzsonnára túró édesítőszerrel és reszelt citrommal, vacsi meg vagy szendvics mint reggel, vagy tejbezabkorpa(tejbegríz elvén elkészítve, édesítőszerrel).

Na én kb ilyesmi diétával fogytam már 12 kilót úgy hogy nem éhezek és van energiám is....:)

2011. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, elmondod, mennyi idő alatt fogytál?

És amiket ettél, a mennyiségeket, a kcal-t ha számoltad, egy nap kb mennyit?

2011. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tényleg kevés, amit eszel, de az előttem lévők mindent leírtak, szívleld meg a tanácsukat :)
2011. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!