Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mi az igazság? Annyi...

Most mi az igazság? Annyi mindent hallottam, hogymár nem tudom mit higgyek és mit ne!

Figyelt kérdés

Az egyik oldal ezt mondja a másik ezt. Az egyik kérdésemre 10 féle a másik kérdésemre 8 féle válasz érkezik. MInden újságban, könyvben más és más olvasható! Megkérném, hogy csak olyanok válaszoljanak, akiknek sikerült lefogyniuk!

Szerintetek az a módszer, hogy reggelire szendvics (barnakenyérrel, sajttal, zöldséggel), ebédre főtt kaja, és utána már mondjuk itthon 3-4 óra körül eszek egyvalamit, ami nem hizlal pl. puffasztott rizs, vagy sima natúr joghurt, VAGY ebéd után már nem eszem semmit csak gyümölcsöt? Emelett táncolok, futok, tornázom?

Meg most mi az igazság? Én úgy tudtam hogyha valaki koplal, először a zsírokat bontja fel a szervezet, majd ha az elfogy, csak utána az izmokat, vizet, erre meg mindenki mondja hogy a zsírt nem, csak az izmokat!! Most mit tegyek? Ki hogy fogyottle, mennyit, és mennyi idő alatt??


2011. márc. 27. 13:09
 1/10 ssup ***** válasza:
Szerintem nagyon jó az étrended
2011. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vacsira ne egyél gyümölcsöket, mert vacsira nem nagyon szabad szénhidrátot enni. Inkább egyél túrót, az tök jó vacsira.

Koplalásnál először az izmokat bontja le a szervezet, mert azt könnyebb, mint a zsírt.

2011. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Így nem fogsz túl sokat fogyni, mert ez nasszív koplalás (pláne ennyi mozgás mellett).

Napi 5-6x kis étkezés.


Én tíz kilót másfél év alatt (minden ettem ugyanúgy, csak kevesebbet, ls uzsira zsömi helyett gyümit). - ez egészséges.


És újabb nyolcat két hónap alatt - na, ez már egy gyönyörű anorex kezdet (minimális kaja, sport 1000-rel), izmokból ment, és most próbálom összeszedi magam. - ezt NE kövesd

2011. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha nem koplalok? akkor reggeli ugye a szendvics ebéd főtt kaja és akkor uzsira még egy valami kaja ami nem hizlal és akkor onnantól kezdve már semmi csak gyümölcs, sztem ez azért nem koplalás
2011. márc. 27. 14:30
 5/10 anonim ***** válasza:
először a zsír bomlik le,mert ez tartalék tápanyag a szervezetben, utána az izom...ez a bioszkönyvbe is így van, és a biosztanár is ezt mondta,külön megkérdeztem.
2011. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen én is így tudtam. na emelett döntöttem:

reggeli: szendvics

tízórai: gyümölcs

ebéd: menza

uzsonna: valami, ami nem hizlal

és innentől kezdve más nem, csak gyümölcs.


szerintem ezzel nem koplalok, mivel eszek, és sportolok is.

2011. márc. 27. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Így okés. Ja, én lefekvés előtt még iszok egy pohár tejet, mert úgy reggel (éjjel) nem hulla kajásan kelek fel. :) Kcal kevés van egy decijében, fehérjés, és azért laktató. Jó, azt hozzáteszem, hogy házi tejet iszok.
2011. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyakor ***** válasza:
Azért az nem úgy van, hogy ha nem eszel akkor a zsír csak úgy lemegy... milyen egyszerű lenne. Ha nem eszel fehérjedús ételeket(húsok, halak, túró, sajt, tojás, szója stb..) akkor izmot bont le.
2011. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon sok sajtot, tojást, és halat eszem. húst nem, vegetáriánus vagyok.
2011. márc. 27. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az összes vegát akit ismertem vézna volt.


Egyébként én is a sokszor keveset elvet vallom. Plusz. 6 kor vacsi és utána fél-1 óra séta vagy valami mozgás.


Akkor tartós a fogyás.

2011. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!