Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » LEVEL DIÉTA? Tapasztalatok?...

LEVEL DIÉTA? Tapasztalatok? Hogy legyen akaraterőm?

Figyelt kérdés

hétfőn szeretném elkezdeni, de az akaraterőm egy nagy 0... elhTÁROZTm, h szeretnék egészségesen élni, torna, meg sok zöldség-gyümölcs... csak az a baj, h szeretem a hasam:) tipp? vmi? lécci


160 cm 75 kg 20/l


2011. márc. 31. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs akaraterőd, el se kezdd, mert bitang kemény, és nem tudod végigcsinálni.

Másrészt amint abbahagytad, nekiesel a hűtőnek, bepótolod a kajálást, és kamatostól szedsz vissza mindent, amit leadtál két hét alatt.


Ha szeretsz enni, és nincs akaraterőd, akkor sajnos a villámdiétákat nem neked találták ki, jobb ha ki se próbálod.

Válassz olyat, ahol lehet jókat kajálni, és nem kell megvonni semmit. Pl. 90 napos (még édességet is lehet enni szénhidrát napon), vagy az update, ahol 12-ig végül is azt eszel, amit akarsz.


Ha ezt megspékeled egy kis mozgással, gyorsabban fogsz fogyni, mint csak diétával, és látványosabb is lesz, ha leadsz 5 kilót.


Nyárra leadhatod így akár a teljes túlsúlyodat is! :) És nem szeded őszre a dupláját vissza.


(Kérlek, higgy nekem, én is így kezdtem, ennyi súlyról, és az lett a vége, hogy 90 kilóval kezdhettem az életmódváltásba, de akkor már a víztől is híztam két kilót, és akkor is híztam, mikor folyton fogyóztam. Minden villámdiétával eggyel lejjebb kapcsolod az anyagcseréd, kódolod a hízékonyságot, és vagy hízol, vagy éhezhetsz életed végéig. Tanulj mások hibájából. :)

2011. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) hát nem tom mi legyen... csábító az a sok minusz kilo, de ha dupláját szedem vissza az sem jó... lehet h megcsinálok egy level diétát, utána meg egy 90 naposat bepróbálok... szted? most hál isten azért neki álltam otthon tornázni:)
2011. márc. 31. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem akaraterő kellene szerintem,hanem egy minimális hozzáértéssel sokkal jobb eredményt érhetnél el.

A level egy vicc.Ennél rosszabb már csak a 90 napos-csak megjegyzem,hogy ezt alapból kórósan elhízott emberekre dolgozták ki,150+ kilósokra-.

Mindkettő a fehérje megvonáson alapul,ezért érthető a gyors fogyás,ami nem más,mint az izomtérfogat összeszűkülése.Garantált a jojó.

Vagyis könnyebb leszel,de a testzsírod még nőni fog,tehát a diéta nem éri el a célját.

2011. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Update, ha szereted a hasad:) DÉlig "bűnözhetsz" persze mértékkel, viszont este nem esel neki a csokinak, mert tudod, hogy másnap délelőtt simán megeheted bűntudat nélkül:) A mozgás pedig nagyon jól formálja az alakot, ugyanis sokszor kilóban nem mutatkozik meg annyira az eredmény, ha izmosodsz is közben:D
2011. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocs az offért :


Benjibenji : megkérdezhetem, hogy az Atkinsről/CH szegény diétáról mit gondolsz ?

2011. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Az atkins már egy fokkal jobb és a divat diéták közül van benne némi értelem,de még mindig túl drasztikus-és zsíros- szerintem.

A fehérje oké az alap,de ch-ra is szükség van és nem egyik napról a másikra kell hirtelen csökkenteni,hanem fokozatosan személyre szabva.

Szerintem akik legjobban értenek a diétához-a testzsír csökkentéshez nem feltétlen a súlyvesztéshez-,azok a testépítők,fitnesz versenyzők.

Az ő diétájukban semmi drasztikus nincs a végeredménye meg szemmel látható,megkérdőjelezhetetlen.

A kérdezőnek pl a level féle koplalás helyett egy ilyesmi illene.És nem 10 napig,hanem 3 hónapig.

[link]

Remélem tudtam segíteni:).

2011. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

köszi .

én arra gondoltam, hogy Atkinsezek, pontosabban CH-szegényen élek, de nem zsírosan és sokkal több zöldet eszek, mint amennyit Atkins engedne. ÉS nem akarom lemondani a tejtermékekről.

Szóval kevés zsír, és szinte csak fehérje - szénhidrát pedig csak zöldségből és tejből .


Ez szerinted jó ?


Kérdezőnek : ne haragudj az OFFért !!

2011. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!