Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapja minden nap 50...

Egy hónapja minden nap 50 felülést csinálok, rendesen eszek, még sincs eredménye. Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Mégis milyen eredménye kéne, hogy legyen????


"rendesen eszek"

Én meg "jó ember" vagyok.


Megfoghatatlan fogalmak.


Ne haragudj, de aki azt hiszi, hogy napi 50 felüléstől fogyni fog, annak valószínűleg az étrendje is olyan...

2011. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni leginkább kardiós mozgásokkal lehet! Most biztos jó erős hasizmod lett, ezt ne is hagyd abba, de csinálhatnál valami más is. Plusz ha fogyni akarsz, akkor vagy ne egyél "rendesen", vagy mozogj többet.
2011. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a hasamból akartam csak egy kicsit is fogyni. a rendesen eszek azt jelenti, hogy semmi édesség, magas kalóriájú valamint zsíros étel, és ügyelek főtt kajákat enni.

18:00 után nem eszek, reggel többet stb..

2011. ápr. 3. 22:35
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Akkor jöjjön megint az alapszabály: Nincs helyi fogyasztás! A zsír csak 20-30 perc után kezd el égni!

Tehát ha rendszeresen tornázol, izmosodni, fogyni kezdesz, de egyenletesen.

2011. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A felülés nem fogyasztja a hasad. Sőt, ha van zsír rajta, akkor vastagítja, mert a zsír alatt vastagszik az izom (bár 50 felülés nem nagy cucc, ennél sokkkkkal több kell), a szír meg nem ég el, mert azt csak a kardio mozgás égeti el (futás, úszás, biciklizés, tánc, aerobic).


A kajáról: nem mindig kell főtt kaja, elég délben. Este túlzás. Reggel is. Hús, nyersen fogyasztott zöldségek, gyümölcsök, kevés cukor és liszt, sok folyadék.

2011. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Illetve sok víz, nem folyadék.
2011. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a hasadat szeretnéd formálni ne csak sima felülést csinálj, hanem különböző haspréseket, oldalt fekve is stb.
2011. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Komolyan napi 50 felülést csinálsz??

Ez igen, ez ám a teljesítmény!

Ettől max jobbat fogsz tolni a wc-én.

2011. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

50 felülés=edzés idő 1perc,elégetett kalória kb 10-50.

1 óra aerobik,vagy spinning,vagy ugrálókötelezés=edzés idő 60perc,elégetett kalória 500-600.

Vond le a tanulságot!

2011. ápr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 1 éve napi 100-at csináltam, annak sem volt eredménye (mellette más gyakorlatok), de legalább lelkiismeret-furdalásom nem volt azért, hogy nem teszek semmit:-)


Tul.képp azt nem értem, hogy 1 hónapon keresztül miért elégszel meg az 50-el, mikor kb 1 hét után már a dupláját is meg tudnád csinálni.

És konkrétan mit vársz tőle? Fogyást, vagy kockákat, vagy mit?:-)

2011. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!