Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdek tornázni! Rubint...

Ma kezdek tornázni! Rubint Réka 20perces felsőtest és popsit minden nap, ez 40 perc! Jövő hét szombatig vajon mennyit sikerül leadnom? És ez lehet addigra látványos valamennyire?

Figyelt kérdés
160cm 58kg vagyok! Eddig mindig 50kg voltam! Hirtelen híztam! (édességek halmozása végett...)
2011. ápr. 6. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szijja, én is így kezdtem. 1-1,5 kg lemegy
2011. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
70%

tehát bő másfél hét... látványosat... aha hát persze. lehet látványosat, de nem ennyitől és nem ennyi idő alatt. főleg hogy nem tudjuk mit eszel majd közben és mennyit.


egyébként nem. látványosat nem fogsz fogyni. másfél hét alatt ha nagyon megindulsz 1 max 2 kilóról beszélhetünk zsírból, és akkor már jó vagy nagyon. ha ennyi meglátszik rajtad, akkor a válasz megvan. a genetikája viszont mindenkinek más, ha te nem fogysz gyors ütemben... hááát akkor szívás.

2011. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igyekszem ez idő alatt valamiféle tisztítóbb hatású étrendet összehozni, több zöldség, folyadék, csalántea, borsmenta tea, esetleg tisztító tea...nagyon rákaptam az édességekre, de a cél érdekében meg kell válnom nagy mértékben tőle!Az ételmennyiséget is csökkentem, délelőtt talán csak folyadék(víz, gyógynövénytea, esetleg egy pohár tej), ebédre valami, ami épp van...,vacsira is talán valami tejféle...
2011. ápr. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!