Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit jelent nektek az hogy...

Mit jelent nektek az hogy sport is diéta mellett várható a fogyás? Úgy értem, hogy milyen DIÉTÁT vettek itt be? Milyen az ideális DIÉTA?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A diéta étrendet jelent, tehát odafigyelést arra, mit eszel meg.

Amiről köztudott, hogy hizlal, egészségtelen, azt nem, amiről tudod, hogy kevés benne a kalória, azt igen.

Lehetőleg kevesebbet, mint ami beléd fér, és fokozatosan átállni a kis adagokra. Tudod: kis tányér, nagy pohár!


Amiből lehet, elhagyni a plusz kalóriákat, és a diétás változatot enni, rántott hús helyett grillezett, vajas-szalámis kenyér helyett csak szalámis, ha lehet, akkor teljes kiőrlésű kenyérrel, főzelékek kenyér és feltét nélkül, minél kevesebb sót mindenhez, és minél több nyers zöldséget, gyümölcsöt!


Ennyi.

Odafigyelés és önuralom. :)

2011. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Diéta alatt nem viszel be fölösleges kalóriát,sőt a napi szükséges bevitel alá is lehet menni,kalória deficit.

A sport meg kalóriát éget pluszban.

És elsősorban nem a fogyás a cél,bár elhízottaknál persze,hogy az,de inkább a testzsír% csökkentése a lényeg.

2011. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a testkontroll diétát alkalmazom nagyon hatásosan, ez egy teljesen új életmód, és tökéletesen kompatibilis a családtagokkal, nem kell magamra külön főznöm, és nem kell extra drága dolgokat vásárolnom, lényegében mindent ehetek, csak nem mindegy, hogy mit mivel. Mellette futok. Nekem ez a kettő együtt csodát művel.
2011. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!